چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۸

رییس هیات جودو استان کرمان :

یازده جودوکار کرمانی به اردوی تیم‌های ملی دعوت شدند

جودو

رییس هیات جودو استان کرمان گفت: ١١ جودوکار کرمانی با ثبت رکوردی بی سابقه برای این استان، به اردوی تیم ملی جوانان و نوجوانان دعوت شدند.

به گزارش مفدا کرمان، امیر محمدی گفت: در رده نوجوانان فرزاد محمودآبادی در وزن منفی ۵۰ کیلوگرم، محمد جواد محمودآبادی در وزن منفی ۵۵، امین بیدویی نژاد در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم، پویا خسروی در وزن منهای ۶۶، ابوالفضل صداقتی دروزن منفی ۸۱ کیلوگرم، مهدی غلامی در وزن منهای ۹۰ کیلوگرم و امیرپویا نوحی در وزن مثبت ۹۰ به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شده اند و باید از یکم تا پنجم اردیبهشت ماه در اردوی تیم ملی در تهران حضور یابند.

وی اظهار داشت: در رده سنی جوانان نیز حسین علی نژاد در وزن ۶۶ کیلوگرم، عباس محمودآبادی در وزن ۷۳ کیلوگرم، امیرحسین نیک نفس در وزن منفی ۹۰ و امیر پویا نوحی در وزن مثبت ۱۰۰ به اردوی تیم ملی دعوت شدند که باید از روز ششم تا ۱۰ اردیبهشت ماه در تهران حضور یابند.  

رییس هیات جودو استان کرمان گفت: بنا را بر تقویت تیم های پایه گذاشته ایم و امروز خوشحالیم که با درخشش جودوکاران نوجوان و جوانان در مسابقات انتخابی منطقه ای، شاهد دعوت ١١ نفر از این عزیزان به اردوی تیم‌های ملی هستیم که رکوردی بی سابقه برای جودوی دیار کریمان محسوب می شود و نشان دهنده ی تحرک ورزش المپیکی جودو در استان است.  

محمدی تصریح کرد: این مهم را مدیون تلاش های بی دریغ مربیان عزیزمان، جامعه معظم جودوی استان و همینطور عملکرد مثبت همه اعضای هیات، بخصوص دبیر هیات و مربی تیم ملی نوجوانان و مسئول کمیته فنی و راهبردی هیات هستیم که لازم میدانم از یکایک عزیزان قدردانی کرده و امیدواریم که با خرد جمعی حاکم بر جامعه جودوی استان، قطعا شاهد روزهای خوب برای جودوی دیار کریمان خواهیم بود.

منبع:ایرنا