سه‌شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۳

اقدامات نوروزی مدیریت دانشجویی در خوابگاههای الزهرا و 16 آذر

خوابگاهی

مدیریت دانشجویی با اهداف رفاه حال دانشجویان خوابگاهی در ایام نوروزی اقدام به انجام اقداماتی همچون سمپاشی محیط خوابگاه ورنگ امیزی محیطی و شستشوی قالیچه ها نمود.

به گزارش مفدا خراسان شمالی، مدیر دانشجویی در گفتگو با خبرنگار ما از انجام اقداماتی جهت رفاه حال بیشتر دانشجویان خوابگاهی خبرداد.

هادی یارمحمدی افزود: مدیریت دانشجویی به همت امور خوابگاهها،  از مدت زمان موجود در ایام تعطیلات نوروزی استفاده نموده و اقدام به انجام پاره ای امور رفاهی و خوابگاهی از قبیل سمپاشی محیط خوابگاه و رنگ آمیزی محیطی و شستشوی قالیچه‌ها نمود لیکن میتوان در تشریح این برنامه ها به اقدام جهت شستشوی کلیه قالیچه‌ها وسمپاشی خوابگاه‌های الزهرا و 16 آذر و رنگ آمیزی خوابگاه الزهرا به متراژ 900 متر، اشاره کرد.

ایشان خاطرنشان کرد: مدیریت دانشجویی منوال سنوات گذشته در راستای رفاه حال دانشجویان از هیچ اقدامی دریغ نخواهد نمود و جلب رضایت حداکثری دانشجویان عزیز را در امور رفاهی و خوابگاهی و تغذیه را وظیفه خود می داند لذا آماده دریافت هرگونه نقطه نظر، پیشنهاد یا انتقادی ازسوی دانشجویان فرهیخته در حیطه امور دانشجویی هستیم تا با هم‌فکری وتعامل سازنده بتوانیم به وظایف خود به نحو احسن، جامه عمل بپوشانیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.