چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۰

تاکنون ۶۳ هزار و ۵۵۶ نفر در آزمون کارشناسی ارشد پزشکی ثبت نام کردند

کنکور

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: تاکنون ۶۳ هزار و ۵۵۶ نفر در آزمون کارشناسی ارشد پزشکی دانشگاه‌های علوم پزشکی ثبت نام به عمل آورده‌اند.

دکتر سید سعید هاشمی نظری در گفت وگو با خبرنگار مفدا با اشاره به اینکه ۶۳ هزار و ۵۵۶ نفر در آزمون کارشناسی ارشد پزشکی ثبت نام کرده‌اند، گفت: آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های گروه پزشکی سال ۱۴۰۰، طی روزهای ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی خاطرنشان کرد: دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی منتشر شده و ظرفیت اولیه در رشته‌های علوم پزشکی و در دو گروه عادی و شهریه پرداز حدود ۴ هزار نفر است.

وی اظهار داشت: فرصت مجدد ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های گروه پزشکی سال ۱۴۰۰ (سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰) از ۲۳ فروردین ماه آغاز می‌شود و تا ساعت ۲۴ روز ۲۵ فروردین ماه ادامه دارد.

گفتنی است، داوطلبانی که موفق به ثبت نام نشده‌اند، داوطلبانی که هزینه ثبت نام را پرداخت کرده اما به دلیل اتمام مهلت ثبت نام موفق به ثبت نام نشده‌اند و داوطلبانی که نیاز به ویرایش اطلاعات و مدارک دارند، می‌توانند در این فرصت با ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir نسبت به ثبت نام جدید و یا تکمیل مدارک و یا ویرایش اطلاعات اقدام کنند.

کدخبرنگار: ۵۶۳۳۰۱

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.