دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۴

تعیین و تکلیف معاون آموزشی برای شرایط کرونایی در دانشگاه

صبری

محمدرضا صبری، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: با توجه به نظر ریاست دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و اینکه از امروز وضعیت اصفهان قرمز می باشد، لذا اساتید غیر بالینی حضور ۵۰ درصد داشته باشند.

به گزارش مفدا اصفهان، محمدرضا صبری، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اعلام کرد: روسای دانشکده‌ها با توجه به نظر ریاست دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و اینکه از امروز وضعیت اصفهان قرمز می باشد، لذا اساتید غیر بالینی حضور ۵۰ درصد داشته باشند.
وی ادامه داد: کارورزان بالینی در رشته های پزشکی و پرستاری و اکسترنهایی که وظیفه اینترن را دارند بصورت کشیک و با رعایت پروتکل های بهداشتی در بیمارستان حاضر خواهند شد و بقیه دانشجویان بالینی تعطیل خواهند بود و لازم است حتی المقدور در وضعیت قرمز خوابگاهها  را ترک نمایند. مدت تعطیلی به دوره آنان اضافه خواهد شد. کلاسهای عملی و آزمایشگاهی نیز تعطیل خواهد بود. سایر دانشجویان و از جمله بین الملل بصورت مجازی آموزش خود را ادامه خواهند داد. امتحانات تا ادامه وضعیت قرمز بصورت مجازی برگزار می شود.

صبری گفت: در دانشکده پزشکی دستیاران تخصصی و فوق تخصصی براساس برنامه دانشکده و گروه حضور خواهند داشت و در دانشکده دندانپزشکی براساس نظر دانشکده دستیاران اقدامات درمانی برای بیماران اورژانسی را انجام خواهند داد.
وی در پایان تاکید کرد: حداکثر تعداد افراد در جلسات حضوری ده نفر و بقیه اعضا بصورت مجازی شرکت نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.