دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۷

فاز اول و دوم بیمارستان ۲۰۲ تخت‌خوابی بم به صورت همزمان تکمیل می‌شود

فاز اول و دوم بیمارستان ۲۰۲ تخت‌خوابی بم به صورت همزمان تکمیل می‌شود

با پیگیری های مجدانه دکتر اویسی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بم، به زودی مناقصه عمومی دو مرحله‌ای جهت تکمیل عملیات ساختمانی و تاسیساتی بیمارستان ۲۰۲ تخت‌خوابی بم برگزار خواهد شد.

به گزارش مفدا بم؛ بیمارستان آموزشی و درمانی ۲۰۲ تخت‌خوابی بم که با مشارکت بانک رفاه و وزارت بهداشت در فاز نخست ۴۷ درصد پیشرفت داشته،  در یکسال گذشته عملیات عمرانی آن تعطیل شده بود که با پیگیری های دکتر اویسی رئیس دانشگاه و دستور دکتر نمکی وزیر بهداشت بزودی مناقصه عمومی دو مرحله ایی جهت تکمیل عملیات ساختمانی و تاسیساتی این بیمارستان برگزار و پیمانکار آن مشخص و تکمیل فاز اول و دوم به صورت همزمان انجام خواهد شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بم تصریح کرد: تامین اعتبار پروژه بیمارستان بم با استفاده از تسهیلات بانکی، اعتبارات استانی و اعتبارات ملی صورت می‌گیرد و پیمانکاران شرکت ها و افراد واجد شرایط جهت شرکت در مناقصه دو مرحله ایی می توانند از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) از تاریخ ۸ فروردین  سال۱۴۰۰ نسبت به دریافت اسناد مناقصه از سایت اقدام و تا تاریخ ۲۳ فروردین ماه ۱۴۰۰ مدارک و مستندات خورد را ارائه دهند.

دکتر اویسی همچنین از شرکت مادر تخصصی توسعه و تجهیز مراکز بهداشتی درمانی و تجهیزات پزشکی کشور در خصوص درج آگهی در روزنامه های سراسری و تسریع در برگزاری مناقصه این پروژه تقدیر کرد.

گفتنی است؛ با ساخت این بیمارستان فوق تخصصی و قرار گرفتن در مدار سلامت، اعزام بیماران چهار شهرستان شرق استان کرمان(بم، ریگان، فهرج و نرماشیر) به مرکز استان به طور چشمگیری کاهش می یابد.  

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.