یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۶

بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از پایگاه‌های جاده‌ای فوریت‌های پزشکی و بیمارستان‌های بانه

بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از پایگاه‌های جاده‌ای فوریت‌های پزشکی و بیمارستان‌های بانه

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان و تیم همراه از پایگاه‌های جاده‌ای و شهری فوریت‌های پزشکی، بیمارستان‌های رازی، صلاح الدین و مرکز 16 ساعته شهرستان بانه بازدید کردند.

دکتر فرزین رضاعی رئیس دانشگاه و معاونین درمان و امور بهداشتی، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه عصر امروز با حضور در شهرستان بانه جهت بررسی وضعیت بیماران و نحوه خدمات رسانی پرسنل و کادر بهداشت و درمان از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی این شهرستان بازدید نموده و با همکاران این مراکز دیدار نمودند.

در این بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از زحمات و اقدامات تلاشگران عرصه بهداشت و درمان شهرستان بانه در مقابله با ویروس کرونا تشکر و قدردانی نمود و تأکید کرد: در سایه مجاهدت‌های شبانه روزی مدافعان سلامت، تلاش و همدلی شهروندان از این بحران عبور خواهیم کرد.

در ادامه این بازدید، رئیس دانشگاه و تیم همراه ضمن عیادت از بیماران بستری، از بخش ایزوله تنفسی و سایر بخش‌های بیمارستان‌های مذکور، پایگاه های فوریت‌های پزشکی و درمانگاه 16 ساعته مرکز بهداشت بازدید نمودند و در جریان آخرین وضعیت بیماری کرونا در این شهرستان و نحوه خدمات رسانی به بیماران قرار گرفتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.