یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۴

مدیر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه تاکید کرد،

مشارکت حداکثری اساتید کارکنان و دانشجویان در سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران

شورای قرآنی

مدیر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه بر لزوم مشارکت حداکثری اساتید کارکنان و دانشجویان در سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران تاکید کرد.

به گزارش مفدا گیلان اولین جلسه کمیته تخصصی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور اعضای این کمیته برگزار شد.

دکتر غلامرضا عبدالله زاده در این نشست با اشاره به نامگذاری سال جاری با عنوان تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی اظهار کرد ؛  ما متولیان حوزه فرهنگی نیز باید در بخش فرهنگی کشور و دانشگاهها و موسسات آموزش عالی علاوه بر تولید علم  با تولید محتوای غنی  فرهنگی و پشتیبانی از فعالیت‌های فرهنگی و رفع موانع در راستای پیشبرد عالیه فرهنگی اقدامات کارا و اثربخش در این امر خطیر گام برداریم. 
وی ادامه داد: امسال برای کشور عزیز بویژه دانشگاهها به عنوان مراکز اثرگذار و سرنوشت ساز سال مهمی محسوب می شود، سیزدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری ایران در ۲۸ خرداد سالجاری همزمان با انتخابات ششمین دورهٔ شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار می شود. در این انتخابات، هشتمین رئیس‌جمهور ایران با آرا  مردم انتخاب خواهد شد و یکی از رویکردهای فرهنگی و دانشگاهی آگاهی سازی آحاد مردم  جامعه برای حضور و شرکت گسترده آنان در راه تعیین سرنوشت مملکت خویش  و در نهایت شاهد حضور حداکثری مردم در انتخابات باشیم. 
مدیر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اهمیت فراهم نمودن شرایط برای حضور اساتید ؛ کارکنان بخصوص جوانان و دانشجویان خاطرنشان کرد: ما در دانشگاه در طی ایام  قبل از انتخابات با استفاده از ظرفیت موجود نهادهای فرهنگی وتشکلهای اسلامی دانشجویان، جلسات پرسش وپاسخ حضوری و مجازی  و کرسی های آزاد اندیشی با رعایت مقرارت و ضوابط دانشگاهی برگزار خواهیم کرد تا همگان بصورت  آگاهانه پای صندوق های رای حاضر شوند. 
لازم به ذکر است، مدیر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه در ادامه به ارائه گزارشی از عملکرد یکساله فرهنگی این حوزه در سال گذشته پرداخت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.