یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۲

تشکیل و شروع به فعالیت کارگروه تخصصی بودجه نویسی تربیت بدنی در سال ۱۴۰۰ 

ورزشی

در نشستی که با حضور رئیس تربیت بدنی دانشگاه و جمعی از کارشناسان مرتبط با مباحث مختلف واحدهای تربیت بدنی (دانشجویی، کارمندی، قهرمانی و همگانی) تشکیل گردید، در خصوص برآورد بودجه سال ۱۴۰۰ جهت تصویب و ارسال به وزارتخانه بحث و تبادل نظر گردید.

به گزارش مفدا یزد، در این نشست محمد رضا ساده، رئیس تربیت بدنی دانشگاه ضمن آرزوی سالی مملو از تلاش و پیشرفت و اقدامات مفید در ورزش دانشگاه، هدف از تشکیل این تیم  بودجه نویسی سال جدید را تصویب آن در هیئت رئیسه و ارسال به تمامی دانشگاه‌های کشور به عنوان مبنا و ملاک بودجه تربیت بدنی اعلام داشت و افزود با این اقدام بسیار مهم می‌توان با خیالی آسوده، فعالیت‌های ورزشی مدنظر در سطح دانشگاه و کشور را برنامه ریزی کرده و به خوبی برگزار نمود.
ایشان از اعضای این کارگروه خواست تا نیازهای لازم هر قسمت و برنامه را به صورت بسیار دقیق و واقع‌گرایانه تهیه نموده تا نتیجه خوبی حاصل گردد.
در ادامه کارشناسان جداول مربوطه، رشته ها و هیئت های ورزشی مختلف، برنامه ها و... در تربیت بدنی در سال ۱۴۰۰ را لیست نموده و در خصوص هرکدام بحث و تبادل نظر داشته و مقرر گردید هرفرد طبق وظیفه محوله در حیطه کاری خود، ریز موارد مالی را تهیه و جهت جمع‌بندی در اختیار مسئولین مربوطه قرار دهد.
امید داریم با تهیه بودجه دقیق تربیت بدنی و مصوب نمودن آن در سال‌ های آتی گام‌های اساسی و مستحکم تری در امر ورزش دانشگاه در بخش های دانشجویی، کارمندی و آموزش برداشته شود و به هدف والای مجموعه که ارتقای جایگاه سلامت افراد می باشد دست یابد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.