یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۲

اطلاعیه بسیار مهم اداره مشاوره دانشجویی دانشگاه در خصوص غربالگری آنلاین سلامت روان تمامی دانشجویان ورودی جدید

اطلاعیه بسیار مهم اداره مشاوره دانشجویی دانشگاه

دانشجویان گرامی،‌اساتید گرانقدر و همکاران ارجمند همانطور که در جریان بوده اید در سال های گذشته در بدو ورود دانشجویان تمامی دانشجویان ورودی جدید به شکل حضوری پایش می شدند و مداخلات لازم برای حمایت از سلامت روان دانشجویان انجام می شد.

ه دلیل شرایط کرونا و محدودیت های ایجاد شده ناشی از آن و همچنین مشکلات پایش و غربالگری حضوری سلامت روان دانشجویان اداره مشاوره دانشگاه همسو با سایر دانشگاه های علوم پزشکی کشور از این پس در بستر آنلاین تمامی دانشجویان ورودی جدید را ارزیابی نموده و خدمات تخصصی لازم را ارائه خواهد داد. 
 لازم به ذکر است که کلیه دانشجویان ورودی جدید نیمسال اول و دوم سال تحصیلی (١٣٩٩_١۴٠٠) در تمامی مقاطع تحصیلی که تاکنون به سامانه غربالگری مراجعه ننموده و آزمون را تکمیل نکرده اند ، موظفند در اسرع وقت تا تاریخ ۲۱/۰۱/۱۴۰۰  نسبت به ثبت نام در سامانه و پاسخگویی به پرسشنامه سلامت روان اقدام نمایند در غیر اینصورت انتخاب واحد ترم های بعد برای دانشجویان صورت نخواهد گرفت.
 لطفا در صورت مواجهه با هر گونه مشکل با شماره های زیر و کارشناسان اداره مشاوره دانشجویی دانشگاه تماس حاصل فرمایید. 
٠٨٧٣٣۶۶١٨١٧
 همچنین از همکاران گرانقدر و اساتید گرامی درخواست می شود نسبت به اطلاع رسانی به دانشجویان ورودی جدید مساعدت های لازم را انجام دهند.
لینک پاسخگویی به پرسشنامه غربالگری سلامت روان ویژه دانشجویان ورودی جدید دانشگاه علوم پزشکی کردستان                                                      https://ccsm.behdasht.gov.ir/login     
 این لینک با همکاری واحد انفورماتیک دانشگاه به صورت دائم در قسمت میز خدمات الکترونیک دانشگاه در دسترس است.
             
  مهلت پاسخگویی تا ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ 
اداره مشاوره دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کردستان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.