یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۴

بازدید نوروزی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان  از بیمارستان امام رضا (ع) خان ببین و پایگاه های اورژانس

بازدید

در راستای طرح سلامت نوروزی، دکتر مهدی صادقی از بیمارستان امام رضا خان ببین و پایگاه های اورژانس ۱۱۵میان آباد و عطاآباد بازدید کرد.

به گزارش مفداگلستان، دکتر مهدی صادقی معاون فرهنگی و دانشجویی به عنوان  نماینده هیات رئیسه دانشگاه در ستاد تسهیلات نوروزی و هیئت همراه دانشگاه، در ایام عید نوروز، در راستای پایش های هیات رئیسه دانشگاه و بررسی وضعیت پایگاه های اورژانس در ارائه خدمات و قدردانی از زحمات پرسنل اورژانس  ۱۱۵  و بررسی روند ارائه خدمات و  قدردانی از کادر درمان، از بیمارستان امام رضا خان ببین و پایگاه های اورژانس ۱۱۵میان آباد و عطاآباد بازدید نمودند.

گفتنی است در این بازدیدها، روند ارائه خدمات سلامت به بیماران و مراجعین مورد بررسی قرار گرفت. همچنین از اتاق عمل، بخش ها، آزمایشگاه، داروخانه بیمارستان امام رضا خان ببین و پایگاه های اورژانس ۱۱۵میان آباد و عطاآباد بازدید به عمل آمد و از ارائه خوب خدمات اطمینان حاصل شد.

دکتر مهدی صادقی  گفت:در نظرسنجی هایی که از بیماران و همراهان آنان انجام شد موارد برخورد پرسنل با ارباب الرجوع، سرعت و کیفیت خدمات سلامت مورد پرسش قرار گرفت که مراجعین رضایت کامل داشتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.