شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۰

بازدید نوروزی دکتر حمیدرضا پورحسینی از مرکز قلب تهران

پورحسینی

همزمان با لحظه تحویل سال نو دکتر پورحسینی رئیس مرکز قلب تهران از بخش ها و واحدهای کلینیکی، پاراکلینیکی، پشتیبانی و اداری این مرکز دیدار کرد و سال نو را به آنان تبریک گفت.

به گزارش مفدا تهران، مرکز قلب تهران، روز شنبه ۳۰ اسفند از لحظه تحویل سال نو، رئیس مرکز قلب به همراه دکتر حاج قاسمی مدیر، اسماعیلی مدیر روابط عمومی، بهرامیان سوپروایزر و زرقانی مسئول تدارکات از بخش‌ ها و واحدهای مختلف درمانی، پاراکلینیکی و پشتیبانی بازدید کردند و ضمن تبریک سال نو به همه آنها خسته نباشید گفتند.

وی با تقدیر از زحمات همه کارکنان خصوصاً در یک سال اخیر که مواجهه با ویروس کرونا از مهمترین دغدغه‌ های آنان بود، فعالیت چشمگیر این عزیزان خستگی ناپذیر را در همه واحدها و بخشها ستود و برای آنان آرزوی سالی خوش همراه با موفقیت و سربلندی کرد.
واحدهایی که در این دیدارها مورد بازدید قرار گرفت شامل همه بخش‌ های بستری، سی سی یوها، پست سی سی یوها، بخش‌های جراحی، اتاق عمل، ICUOH ها، کت لب،   پست کت، اورژانس،   رادیولوژی و سی تی اسکن، MRI، آزمایشگاه، دیالیز، داروخانه، دفتر پرستاری، CSR، مخابرات، اطلاعات، ترخیص، انتظامات، دفتر نیروی انتظامی، نقلیه، تاسیسات، لنژری وآشپزخانه بودند.

در این دیدارها نیروهای حاضر در هر بخش از حضور مسئولان مرکز در این لحظه تحویل سال نو وساعات به یاد ماندنی سپاسگزاری کردند و متقابلا سال نو را به حاضرین تبریک و تهنیت گفتند.

کد خبرنگار: 240101

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.