شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۴

رئیس مرکز اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد اعلام کرد؛

بیش ‌از ۵ هزار تماس با مرکز پیام اورژانس گناباد در نوروز ۱۴۰۰

برقراری ۴۵ هزار ارتباط تلفنی با مراکز پیام اورژانس ۱۱۵ در کردستان

در طرح سلامت نوروزی امسال، بیش‌از ۵ هزار تماس با مرکز پیام اورژانس گناباد برقرار شد.

به گزارش مفدا - گناباد و به نقل از وب‌دا، رئیس مرکز اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد با بیان این خبر گفت: از ابتدای طرح امداد نوروزی ۵۵۰۰ تماس تلفنی با مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ گناباد برقرار شد که از این تعداد ۷۰۴ ماموریت اورژانسی توسط کارشناسان فوریت‌های پزشکی مرکز اورژانس انجام شد.

دکتر امین زمانی با اشاره به انتقال ۳۴۳ بیمار توسط آمبولانس به مراکز درمانی تصریح کرد: از مجموع ماموریت‌های اورژانس گناباد در طرح سلامت نوروزی، ۱۱۷مورد مربوط به حوادث ترافیکی و ۳۵۶ مورد مربوط به حوادث غیرترافیکی بود.

وی خاطرنشان کرد: در همین مدت پنج ماموریت توسط اورژانس هوایی انجام و مصدومان و بیماران به بیمارستان‌های گناباد و مشهد منتقل شدند.

سرپرست منطقه اورژانس گناباد با بیان اینکه از ۲۵ اسفندماه ۱۳۹۹ تا ۱۳ فروردین امسال، تمامی پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی گناباد در آماده باش کامل بودند، گفت: در دو نوبت صبح و عصر، اکیپ‌های عملیاتی اورژانس ۱۱۵ با استقرار در کنار جاده به ارائه خدمت پرداختند.

حسن مظلوم افزود: بازدیدهای میدانی توسط تیم‌های نظارت مرکز اورژانس در طی طرح سلامت نوروزی از پایگاه‌های اورژانس گناباد و بجستان انجام شد تا خدمات اورژانسی به نحو مطلوب به مددجویان ارائه گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.