شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۶

دیدار نوروزی معاون بهداشت دانشگاه با معاون ویژه استاندار تهران و فرماندار شهرستان ری

بازدید

در دومین روز بهار، دکتر علیرضا دلاوری معاون بهداشت دانشگاه و دکتر حسین توکلی معاون ویژه استاندار تهران و فرماندار شهرستان ری در نشست مشترکی، در خصوص چگونگی توسعه بخش بهداشت و درمان شهرری به توافقات مهمی رسیدند.

به گزارش مفدا تهران،  شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، دکتر علیرضا دلاوری معاون بهداشت دانشگاه در دومین روز فروردین سال 1400 با حضور در فرمانداری شهرستان ری با دکتر حسین توکلی معاون ویژه استاندار و فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که دکتر علیرضا صدرائی مدیر شبکه بهداشت شهرستان ری نیزحضور داشت، در خصوص امکانات بهداشتی و درمانی شهرستان بحث و تبادل نظر شد.

دکتر صدرائی با اشاره به گستردگی شهرستان و وجود روستاهای متعدد، براهمیت خدمت رسانی وسیع در اقصی نقاط شهرستان تاکید کرد.

دکتر دلاوری ضمن قدردانی از همکاری صمیمانه فرماندار شهرستان، از زحمات کارکنان بهداشت و درمان در مراکز و پایگاه های سلامت و خانه های بهداشت تشکر کرد و توسعه فضای فیزیکی موجود را بسیار ضروری دانست.

در این نشست مقرر شد با همکاری فرمانداری شهرستان و معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران، یک درمانگاه تخصصی و دو مرکز شبانه روزی در شهرری تاسیس گردد.

همچنین به منظور ارائه خدمات سریع و مناسب به مناطق دوردست و کم جمعیت و حضور پزشک و دندانپزشک، یک دستگاه اتومبیل سیار مجهز به یونیت دندانپزشکی و وسایل ارائه خدمات پزشکی نیز در اختیار شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری قرار خواهد گرفت.

کد خبرنگار: 240101

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.