شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۱

دکتر کریمی در بازدید روز اول فرودین 1400 از بیمارستان شریعتی: بیمارستان شریعتی در سال گذشته خوش درخشید

اورژانس

دکتر کریمی در نخستین روز از سال 1400 با حضور در بیمارستان شریعتی از تلاش های کادر درمان این بیمارستان قدردانی کرد.

به گزارش مفدا تهران،  بیمارستان شریعتی، دکترعباسعلی کریمی رئیس دانشگاه در نخستین روز از سال 1400 با دکتر سعیدرضا مهر پور رئیس و دکتر مسعودرفعتی مدیر این بیمارستان دیدار و از اورژانس بیمارستان بازدید کرد.

 در این بازدید دکتر کریمی در مصاحبه با روابط عمومی بیمارستان شریعتی ضمن تبریک سال نو درباره بیمارستان شریعتی گفت: من شناختم از بیمارستان شریعتی قدیمی است و می دانم که  هم پرسنل این بیمارستان و اعضای هیئت علمی و هم بخش های تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان شریعتی خاص هستند و  یک جا جمع شدن این خدمات تخصصی و فوق تخصصی باعث می شود که عملا بیماران سخت و پیچیده از سراسر کشور به بخش های این بیمارستان هدایت شوند و این خدمت رسانی را در بیمارستان شریعتی متفاوت می کند.

رئیس دانشگاه درباره عملکرد بیمارستان شریعتی در سال گذشته و در بحران های کرونا گفت: با توجه به مراجعه بیماران پیوندی و بخش های خاص در بیمارستان شریعتی، از ابتدا تلاشمان بر این بود  که بخش های کرونا را در این بیمارستان خیلی گسترش ندهیم اما هم نیاز جامعه و هم  به میدان آمدن خود بیمارستان باعث شد که بیمارستان شریعتی علاوه بر خدمت رسانی معمول، به بیماران کرونا هم خدمت بدهد و با حضور دکتر مهرپور از روز اول درصحنه هم دیگر اعضای هیئت علمی و پرستاران ما بیشترین کمک را داشتیم و بیمارستان تلاش خیلی خوبی کرد و خوش درخشید.

دکتر کریمی همچنین از مرحوم استاد نادری و فرحناز حسنی آذر پرستار بیمارستان شریعتی که سال گذشته براثر کرونا جانشان را از دست دادند یادکرد و گفت: امیدواریم در سال جدید بیمارستان به وظایف اصلی خودش که مسایل تخصصی در مان و آموزش رزیدنتی و فلوشیپی که خیلی خاص و ویژه هست برگردد.

دکتر کریمی افزود: من به عنوان مسئول دانشگاه باید قدردانی کنم از تمامی کادر درمان بیمارستان شریعتی، از تمامی دستیاران، اینترن ها و خصوصا پرستاران این بیمارستان و شخصا از همه تیم مدیریتی بیمارستان از جمله رئیس، مدیر بیمارستان، معاونان و مسئولان خصوصا خانم سعیدی و تیم شان تشکر ویژه دارم و امیدوارم سلامت باشند.

تشکر بسیار ویژه دکتر علامه برای تلاش در کاهش مرگ و میر بیماران

دراین دیدار همچنین  دکتر فرشاد علامه معاون درمان دانشگاه ضمن تبریک سال نو  ابراز امیدواری کرد سال 1400  با فروکش کردن کرونا بهترین سال برای بهداشت و درمان کشور باشد.
دکتر علامه همچنین افزود: امیدوارم با کاهش مرگ و میر ها خستگی پرسنل از تنشان دربیاید.

وی همچنین گفت: تشکر بسیارویژه دارم از تمامی نیروهایی که در بیمارستان شریعتی زحمت کشیدند. از نیروهای خدماتی نیروهای خدمات پشتیبانی، پرستاری، مامایی، پزشکان پرستاران، فراگیران، استاجر ها، دستیاران فلوها و استادان محترم که تمام افرادی که سعی شان را کردند تا که یک بیمار کمتر فوت کند.  ما هم امیدواریم بتوانیم در خدمتشلان باشیم و هر کاری از دستمان بر می آید برایشان انجام دهیم.

همچنین دکتر کریمی و دکتر علامه به همراه دکتر ماشاءاله ترابی، مدیر روابط عمومی، دکتر سلمانی ندوشن، پزشک مقیم ستاد هدایت از اورژانس و ICU اورژانس بیمارستان شریعتی بازدید وضمن تبریک عید به همکاران از زحمات آنان قدردانی کردند. 

کد خبرنگار: 240101

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.