شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۹

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت عنوان کرد؛

در سال گذشته علیرغم اپیدمی سنگین بیماری کرونا در خوابگاه های دانشجویی درگیری جدی نداشتیم

جلسه شورای مدیران جیرفت

حمید سالاری معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در اولین جلسه شورای مدیران این معاونت در سال جدید گفت: در سال گذشته علیرغم اپیدمی سنگین بیماری کرونا به حمد الله در خوابگاه های دانشجویی درگیری جدی نداشتیم و این نتیجه همکاری خوب دانشجویان ، تلاش مدیران ستادی و همکاران خوابگاه ها به جهت اجرای دستورالعمل های بهداشتی بوده است.

به گزارش مفدا جیرفت ، صبح امروز نخستین جلسه شورای مدیران معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با حضور حمید سالاری معاون فرهنگی دانشجویی و مدیران ستادی این معاونت برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حمید سالاری اظهار داشت: سال گذشته با تمام حواشی و انفاقات خوب و بد ، خصوصا" اپیدمی بیماری کرونا ، ازدست دادن عزیزانی به جهت درگیری با این بیماری و تلاش شبانه روزی کادر درمان و بهداشت گذشت ، امیدواریم در سال جدید این بیماری از کشور حذف شود.

وی بیان داشت : در سال گذشته علیرغم اپیدمی سنگین بیماری کرونا به حمد الله در خوابگاه های دانشجویی درگیری جدی نداشتیم و این نتیجه همکاری خوب دانشجویان ، تلاش مدیران ستادی و همکاران خوابگاه ها به جهت اجرای دستورالعمل های بهداشتی بوده است.

وی با تأکید بر اهمیت و جایگاه فعالیتهای فرهنگی در دانشگاه گفت: بدون تردید برنامه های فرهنگی و فعالیت های دانشجویی در کنار فعالیتهای آموزشی و علمی بسیار مهم و اثر گذار است و در تحقق اهداف حوزه فرهنگی دانشجویی نقش مهمی دارند. در سال گذشته هیچ فعالیت فرهنگی ، مذهبی ، ورزشی ، صنفی رفاهی و علمی لغو نشد و با کیفیت خوب چه به صورت نیمه حضوری و مجازی برگزار شد و ان شاءالله در سال جدید نیز شاهد رشد و ارتقاء هرچه بیشتر این فعالیتها باشم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: از مهمترین انفاقات خوب سال ۹۹ در این حوزه احداث سالن چند منظوره فرهنگی ورزشی پیامبر اعظم (ص) ، تکمیل پروزه فضای سبز خوابگاه های دانشجویی ، تأمین آب فضای سبز خوابگاه ها از طریق چاه آب غیر شرب و ... می توان نام برد.

وی در پایان بر برگزاری منظم و مستمر جلسات شورای مدیران در سال جدید به عنوان یکی از مهمترین برنامه های این معاونت و تصمیم گیری در خصوص فعالیتهای فرهنگی ، صنفی رفاهی، ورزشی و... تأکید نمود و از همکاری و تلاش کارکنان در تحقق اهداف این معاونت در سال گذشته تقدیر و بر لزوم ادامه همکاری ها در سال جدید با انرژی بیشتر تأکید کرد.

در ادامه مدیران ستادی معاونت فرهنگی دانشجویی خلاصه ای از گزارش فعالیتهای انجام شده ارائه کردند و مقرر شد واحدهای معاونت گزارش عملکرد سال ۹۹ خود را جهت طراحی کتابچه فعالیتهای حوزه فرهنگی دانشجویی دانشگاه به مدیر مفدا تحویل نمایند.

کد خبرنگار:۲۶۰۶۰۱

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.