شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۴

بازدید نوروزی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران از مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)

بیمارستان شریعتی

دکتر عباسعلی کریمی رئیس دانشگاه از مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در اولین روز نوروز 1400 بازدید کرد.

به گزارش مفدا تهران، مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، در اولین روز بهار سال ۱۴۰۰، دکتر کریمی رئیس دانشگاه با همراهی دکتر خسرو صادق نیت رئیس مجتمع، از اورژانس و بخش‌های درمانی این مرکز بازدید و ضمن تبریک سال جدید از زحمات کارکنان در ایام تعطیلات قدردانی کرد.

 دکتر کریمی با قدردانی از فعالیت کارکنان درمانی در سالی که گذشت گفت: شخصاً به‌عنوان مسئول دانشگاه دست تک‌تک این عزیزان را به گرمی می‌فشارم. مطمئناً در ارگان‌های دیگر نیز هستند افرادی که خدمت‌رسانی کنند اما کارکنان این مجتمع در تمام حوادث و زمان‌های مختلف باافتخار به همه مراجعین خدمت می‌کنند.

باعث افتخار من است چون خودم سال‌های طولانی در بیمارستان بودم و لذا احساس کارکنان را درک می‌کنم ازاین‌رو وظیفه خود دانستم که از آن‌ها قدردانی کنم. جا دارد از تمام تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان خدوم و زحمت‌کش مجتمع در دوران کرونا تشکر کنم.

 در این بازدید دکتر دهقان معاون درمان، معصومی معاون پشتیبانی مجتمع، دکتر گنجعلی خان مدیر درمان، مرادی دلیر مشاور اجرایی ریاست، آریاملو سرپرست مدیریت پرستاری، رضا نژاد رئیس حراست، حمامیان مسئول حفاظت فیزیکی و جمعی دیگر از مسئولان مجتمع حضور داشتند.

کد خبرنگار: 240101

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.