شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰

به همت کانون فیلم و عکس دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد؛

آموزش نکات کاربردی در ویرایش عکس، عکاسی و معرفی فیلم

معرفی فیلم توسط  کانون فیلم و عکس

کانون فیلم و عکس دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد در پست اینستاگرامی خود به ارائه معرفی فیلم و نکات مهم آموزشی و کاربردی در ویرایش و عکاسی پرداخت.

به گزارش مفدا یزد،  دبیر کانون فیلم و عکس دانشگاه علوم پزشکی یزد معرفی فیلم، ارائه نکات مهم در پشت صحنه عکاسی و ایده، ایده عکاسی در طبیعت و معرفی بازیگر را از مهمترین فعالیتها و عملکرد این کانون در روزهای اخیر برشمرد.

الهام جعفری  در این خصوص توضیح داد: این کانون در این شماره به معرفی  فیلم" رستگاری در شاوشنگ" پرداخت که خلاصه این فیلم به این صورت است؛  «اندی» (رابینز)، بانکدار محترم و پولدار ایالت نیوانگلند، به اتهام قتل همسرش و فاسق او به حبس ابد در زندان ایالتی شوشنک محکوم می شود و اندکی بعد با «رد» (فریمن)، زندانی سیاه پوست، دوست می شود. پس از هجده سال، «اندی» ردی از قاتل اصلی پیدا می کند و تصمیم می گیرد برای آزادی تلاش کند.

وی با اشاره به معرفی فیلم زندگی دیگران گفت: اولریش موهه زندگی شخصی او شباهت‌های زیادی با زندگی شخصیت‌های فیلم دارد. در زمانی که او ستاره تئاتر آلمان شرقی بود، از سوی اشتازی (پلیس امنیتی آلمان شرقی) زیر نظر قرار گرفته بود. موئه بعدها متوجه می‌شود همسر سابقش «جِـِنی گروئل من» هنرپیشه آلمانی، به عنوان خبررسان برای پلیس امنیتی کار می‌کرده‌است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.