شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۶

برپایی محفل انس با قرآن کریم همراه با آئین تجلیل از برگزیدگان دانشگاهی جشنواره قرآن و عترت

محفل انس با قرآن کریم همراه با آئین تجلیل از برگزیدگان دانشگاهی جشنواره قرآن و عترت

محفل انس با قرآن کریم همراه با آئین تجلیل از سه نفر از برگزیدگان دانشگاهی جشنواره ملی قرآن و عترت وزارت بهداشت با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی، مدیرامور فرهنگی، مسئول دفتر نهادنمایندگی مقام معظم ر هبری دانشگاه و رئیس دانشگده پیراپزشکی در سالن شورای دانشکده پیراپزشکی برگزار شد.

به گزارش مفدا یزد، در این مراسم از زهره سرتیپ زاده، رضیه همتی و سعیده حمیدیان از کارمندان دانشکده پیراپزشکی و برگزیدگان مرحله دانشگاهی جشنواره ملی قرآن و عترت وزارت بهداشت در رشته سیره معصومین تجلیل شد.

دکتر علی دهقانی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد در این مراسم تصریح کرد: دبیرخانه دانشگاهی جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی یزد، جزء ده دبیرخانه فعال در کشور محسوب می شود که مسئول این دبیرخانه با آرامش و انگیزه موجبات درخشیدن برگزیدگان این جشنواره شدند.

او توضیح داد: دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در حوزه نماز، عفاف و حجاب جز سازمانها برتر استان در سال گذشته معرفی شده است که این مهم ماحصل همکاریها و ارتباط تنگاتنگ معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با دفتر نهادنمایندگی مقام معظم ر هبری دانشگاه می باشد.

در پایان این مراسم کلیپ ویژه سردار حاج قاسم سلیمانی حائز رتبه اول دانشگاهی در بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت هدهد پخش شد.

ریحانه السادات هاشمی در بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت هدهد در رشته ساخت کلیپ، در بخش ویژه سردار حاج قاسم سلیمانی رتبه اول دانشگاهی بخش فرزندان پرسنل، را کسب کرد و با حضور مسئولان دانشگاه علوم پزشکی یزد، معاون فرهنگی و دانشجویی، مدیر امور فرهنگی، رئیس دانشکده پیراپزشکی، مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه تجلیل شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.