شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۱

به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی زنجان:

اولین دوره همایش مجازی پیاده روی دانشگاه های علوم پزشکی منطقه ۶ کشور برگزار میشود

اولین دوره همایش مجازی پیاده روی بین دانشجویان و کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی منطقه ۶ کشور

اولین دوره همایش مجازی پیاده روی بین دانشجویان و کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی منطقه ۶ کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار میشود.

به گزارش مفدا زنجان، سعید احمدی مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی زنجان از برگزاری اولین دوره همایش مجازی پیاده روی بین دانشجویان و کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی منطقه ۶ کشور به میزبانی این دانشگاه با شعار "ورزش تضمین سلامتی" خبر داد.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی زنجان کاهش عوارض ناشی از فقر حرکتی، ایجاد روحیه شور و نشاط و جلب مشارکت دانشجویان در ورزشهای همگانی را از اهداف برگزاری این همایش عنوان کرد.

احمدی با اشاره به برگزاری این مسابقات در دو بخش مسابقات پیاده روی با نرم افزار قدم شمار و مسابقه پیاده روی در طبیعت افزود:شرکت کنندگان در بخش پیاده روی با نرم افزار قدم شمار ، باید آخرین رکورد ثبت شده  و در بخش دوم باید فیلم 30 ثانیه ای پیاده روی خود در طبیعت را ارسال نمایند.

وی در ادامه تصریح کرد: این مسابقات در بخش قدم شمار به صورت جداگانه در دو بخش دانشجویان و کارکنان داوری میشود و علاقمندان میتوانند آثار خود را تا 20 اردیبهشت ماه به شماره 09931050492 از طریق پیام رسان واتساپ ارسال نمایند.

گفتنی ست جهت کسب اطلاعات بیشتر به آیین نامه همایش مجازی پیاده روی مراجعه نمایید

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.