شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۰

برنامه‌ریزی جهت ساخت مجموعه ورزشی چند منظوره در دانشکده پرستاری دانشگاه علوم پزشکی یزد

تربیت بدنی 1400

در نشستی که با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع، رئیس تربیت بدنی، رئیس دانشکده پرستاری و معاون پژوهشکده تولید مثل صورت گرفت، در خصوص ساخت یک مجموعه ورزشی چند منظوره در دانشکده پرستاری جهت استفاده دانشجویان و کارکنان دو مرکز تصمیماتی گرفته شد.

به گزارش مفدا یزد، دکتر توانگر، رئیس دانشکده پرستاری مامایی دانشگاه، بیان داشت: ما در دانشکده خود فضای فیزیکی خوبی داریم و خواستار افزایش فضای ورزشی این مجموعه می باشیم تا علاوه بر سلامت جسم به بازدهی شغلی و تحصیلی افراد نیز کمک کنیم.
دکتر عبدلی، معاون پژوهشکده تولید مثل در این نشست عنوان نمود: مرکز ivf و دانشکده پرستاری نیاز به راه اندازی شرایط خوبی جهت ورزش آقایان و بانوان دارد، خصوصا بانوان که ۸۰ درصد جمعیت این مراکز را تشکیل می‌دهند.
وی از تاکید دین اسلام به ورزش سخن گفت و افزود: ارتقاء جایگاه ورزشی در هر کجا نیاز به یک پشتیبان قوی و پیگیر دارد که الحمدالله دانشگاه از حضور دکتر ساده برخوردار بوده و تاکنون اقدامات بسیار خوبی در سطح ورزش دانشگاه انجام شده است.
محمدرضا ساده، ریییس تربیت بدنی نیز ضمن تشکر از پیگیری‌های این مراکز در بخش ورزش،افزود: علت موفقیت ورزش در دانشگاه عجین شدن با بحث سلامت و ارتقاء آن بوده است.
او علام آمادگی نموده تا همه‌جانبه جهت ساخت این مجموعه ورزشی گام‌های اساسی برداشته شود.
دکتر محمدرضا وفایی نسب معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، نیز موافقت خود را جهت ساخت یک سوله ورزشی چند منظوره اعلام نمود و انجام فعالیت ورزشی برای کارکنان و دانشجویان را لازم و ضروری دانست.
 در پایان نیز از زمین والیبال و فضاهای موجود دانشکده بازدید بعمل آمد و در خصوص نحوه و زمان ساخت آن تصمیماتی اتخاذ گردید.
شایان ذکر است لوح تقدیری ازجانب دکتر وفائی نسب، به نیابت از رئیس دانشگاه به علی محمدعبدلی، معاون پژوهشکده علوم تولید مثل به پاس زحمات ارزنده در عرصه ورزش دانشگاه، بنا به پیشنهاد رئیس  تربیت بدنی تقدیم گردید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.