یکشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۸

علمی و آموزشی؛

برگزاری "مدرسه زمستانه "برای دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی دزفول

د ع پ دزفول

با هماهنگی های لازم از طرف واحد فرهنگی و انجمن پرستاری هچنین با همکاری معاونت دانشجویی فرهنگی و معاونت آموزش و تحقیقات مصوب شد که "مدرسه زمستانه"برای دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار شود.

به گزارش مفدا دزفول،با هماهنگی های انجام شده توسط خانم مریم شمس الهی کارشناس فرهنگی و ابوالفضل صفری دانشجوی رشته فوریتهای پزشکی با همکاری معاونت دانشجویی فرهنگی و معاونت آموزش و تحقیقات مصوب شد که مدرسه زمستانه برای دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار شود و نیز با اطلاع رسانی های انجام شده توسط اعضای انجمن علمی پرستاری و فوریتهای پزشکی ، اولین وبینار در تاریخ ۰۲ /۱۳۹۹/۱۲راس ساعت ۱۰ صبح در بستر adobe conect آغاز شد . در ابتدای شروع مدرسه زمستانه از حاضرین خواسته شد تا در صورت بروز هر گونه مشکل موارد را با مسئول کلاس مطرح نمایند.
در آغاز وبینار خانم "سخاوت پور" مدرس وبینار ضمن خوش آمدگویی ، اهداف مورد بررسی وبینار intubation and extubation را برای شرکت کنندگان شرح دادند و در ساعت ۱۰:۰۵ دقیقه پس از چک اولیه کانکشن و پایدار بودن محیط وبینار ، جلسه آغاز  شد. در ساعت ۱۱:۴۰دقیقه بخش پرسش و پاسخ آغاز شد. در این بخش شرکت کنندگان نسبت به طرح پرسش ها و مسائل مربوطه مبادرت نمودند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.