پنجشنبه ۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۰

به همت مدیریت دانشجویی و با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صورت گرفت،

سم پاشی خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در تعطیلات نوروز

دکتر مهرابیان

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با هدف پیشگیری و افزایش کیفیت بهداشت خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، با تلاش مدیریت دانشجویی این دانشگاه سم پاشی خوابگاه دانشجویی بوستان انقلاب، انجام شد و طی هفته آینده، خوابگاه شهید فیاض بخش و کوثر نیز سم پاشی، می شود.

به گزارش مفداگیلان؛ سم‌پاشی خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، با هدف پیشگیری و افزایش کیفیت بهداشت خوابگاه‌ها در حال انجام است. 


 دکتر فردین مهرابیان معاون فرهنگی ودانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در گفت و گو با خبرنگار مفدا گیلان ، اظهار کرد: خوابگاه‌های دانشجویی یکی دیگر از مکان های عمومی می‌باشد که باید از لحاظ بهداشت مورد اهمیت و توجه قرار گیرد و بر این اساس در دوهفته گذشته، اطلاعیه‌های لازم مبنی بر ممنوعیت رفت و آمد در خوابگاه های شهید فیاض بخش، کوثر و بوستان انقلاب داده شد و در روز پنجشنبه ۲۸ اسفند  نسبت به سم پاشی و ضد عفونی خوابگاه بوستان، اقدام گردید.

وی افزود: در ادامه سم پاشی‌ها در تعطیلات نوروز همچون سال های گذشته، خوابگاه شهید فیاض بخش و کوثر نیز در هفته آینده مورد سمپاشی، قرار خواهد گرفت.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان خاطرنشان کرد: نظارت  بر فرآیند سمپاشی، نوع مواد مصرفی، نحوه اجرای کار و... با هماهنگی و مشاوره با کارشناس بهداشت محیط معاونت و مسؤول خوابگاه صورت گرفت. 

گفتنی است، این دانشگاه هر ساله در تعطیلات نوروز و تابستان کلیه خوابگاه‌های دانشجویان را در دو مرحله سم پاشی می‌کند. 

کد خبرنگار:۵۶۴۴۰۱ 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.