یکشنبه ۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۴

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم خبر داد؛

آغاز عملیات احداث خوابگاه پسران در مجتمع پردیس

ثقفی پور

دکتر عابدین ثقفی پور گفت: احداث خوابگاه پسران در مجتمع پردیسان آغاز شده و در این راستا مجوز لازم برای استفاده از تسهیلات ۳۱ میلیاردی گرفته شده است و در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ برای این امر بودجه تعریف شده و نقشه نیز نهایی شده است و به‌زودی گودبرداری انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا از قم، عابدین ثقفی‌پور طی گفت‌وگویی با اشاره به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به صورت مطلوب در دانشگاه علوم پزشکی قم اظهار کرد: علاوه بر توزیع ماسک، حفظ فاصله فیزیکی، کاهش تعداد دانشجویان و استفاده از وسایل پیشگیری در خوابگاه‌ها مورد توجه قرار گرفته است.

وی از تکمیل خوابگاه دانشجویی با ظرفیت ۲۴ خانواده در سال گذشته یاد کرد و گفت: احداث خوابگاه پسران در مجتمع پردیسان آغاز شده و در این راستا مجوز لازم برای استفاده از تسهیلات ۳۱ میلیاردی گرفته شده است و در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ برای این امر بودجه تعریف شده و نقشه نیز نهایی شده است و به‌زودی گودبرداری انجام می‌شود.

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به کاشت ۱۱۰ نهال در خوابگاه کوثر عنوان کرد: در این خوابگاه به دنبال احداث سالن جلسات و گلخانه هستیم.

وی از خرید بیش از ۵۰۰ میلیون تومان تجهیزات جدید برای آشپزخانه دانشگاه علوم پزشکی قم یاد کرد و گفت: اکنون می‌توانیم ادعا کنیم که به استانداردهای مورد نیاز برای یک آشپزخانه صنعتی رسیده‌ایم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.