یکشنبه ۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۵

انجمن علوم آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار کرد؛

اولین مدرسه ملی مولکولی مجازی

مدرسه مولکولی

این مدرسه اولین مدرسه در سطح ملی بود که در جهت رفع یک سری از خلاهای موجود در کوریکولوم قدیمی رشته علوم آزمایشگاهی به صورت مجازی برگزار شد.

به گزارش مفدا مشهد، انجمن علمی علوم آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اولین مدرسه مجازی ملی مولکولی را در فضای اسکای روم برگزار کرد. الیاس فرزادنیا دبیر انجمن علمی علوم آزمایشگاهی در اعلام این خبر افزود:  این مدرسه اولین مدرسه در سطح ملی بود که در جهت رفع یک سری از خلاهای موجود در کوریکولوم قدیمی رشته علوم آزمایشگاهی به صورت مجازی برگزار شد.

وی در ادامه بیان کرد: تمرکز این مدرسه بر روی تقویت بُعد تئوری و آشنایی با اساس آزمایشات بسیار رایج در زمینه مولکولی بود ، از این رو در این مدرسه ملکولی بهترین اساتید مشهد با توجه به رزومه بالینی ومهارت در تست های فوق انتخاب شدند.

فرزادنیا در تکمیل گفتگو افزود: اساتیدی چون دکتر آریان، دکتر سلیمان چور، دکتر عباس زادگان و دکتر عامل از اعضای هیأت علمی دانشگاه و ۱۳۲ نفر از دانشجویان سراسر کشور حضور یافتند. 

دبیر انجمن علمی علوم آزمایشگاهی در پایان بیان کرد: در این مدرسه ٧ آزمایش مولکولی در سطح تئوری با اساس کار، در ٨ جلسه تدریس شدند.

گفتنی است جهت شرکت در این مدرسه متقاضیان از طریق گوگل فرم ثبت نام و با تکمیل فرم ثبت نام در فضای مجازی ، در اسکای روم مدرسه وارد شده و جلسات ضبط شده و جزوه ها در اختیار شرکت کنندگان قرار داده شد و آزمون مجازی برگزار و به شرکت کنندگان گواهی ارائه شد.

خبرنگار: تکتم خبیری

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.