شنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۴

توسط انجمن های علمی دانشکده علوم پزشکی نیشابور؛

فصل نو، فصل نشاط علمی، همراه با کارگاه‌های آموزشی و کاربردی برگزار شد

نیشابور

همایش فصل نو، فصل نشاط علمی با برگزاری ۴ کارگاه آموزشی و کاربردی و با مشارکت انجمن های علمی فناوری اطلاعات سلامت، پرستاری، هوشبری، مهندسی بهداشت حرفه ای و محیط برگزار شد.

به گزارش مفدا نیشابور، همایش فصل نو، فصل نشاط علمی با برگزاری ۴ کارگاه آموزشی و کاربردی و با مشارکت انجمن های علمی فناوری اطلاعات سلامت، پرستاری، هوشبری، مهندسی بهداشت حرفه ای و محیط برگزار شد.

برگزاری کارگاه SPSS توسط انجمن علمی فناوری اطلاعات سلامت

این کارگاه ۲۰ ساعته طی ۱۰ جلسه برگزار می شود و جلسات تا ۲۶ فروردین ۱۴۰ ادامه دارند.

در این کارگاه که با تدریس دکتر ابراهیم پور صدقیانی برگزار می شود ۷۲ نفر از دانشجویان رشته های مختلف دانشکده علوم پزشکی نیشابور شرکت دارند.

کارگاه آموزشی احیای نوزاد با هدف آشنایی دانشجویان رشته های مرتبط توسط انجمن علمی هوشبری و پرستاری برگزار شد

این کارگاه روز ۲۳ اسفند ۹۹ در بستر فضای مجازی ادوبی کانت توسط کیانا بابایی تدریس شد و ۶۸ نفر از دانشجویان دانشکده علوم پزشکی نیشابور از این کارگاه بهره بردند.

کارگاه آموزشی و تخصصی HSE-MS سیستم مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست

کارگاه آموزشی و تخصصی HSE-MS سیستم مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست با حمایت و پشتیبانی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی نیشابور از تاریخ ۲۴ لغایت ۲۶ اسفند ۹۹ به مدت ۳۲ ساعت برگزار شد.

در این کارگاه که به همت انجمن علمی مهندسی بهداشت حرفه ای و با تدریس مهندس مهرزاد ابراهیم زاده برگزار شد، ۴۳ نفر از دانشجویان مهندسی بهداشت حرفه ای شرکت کردند.

گفتنی است دانشجویانی که در امتحان پایانی این کارگاه نمره قبولی کسب کنند، گواهی معتبر از آکادمی Zhikcert دریافت خواهند کرد.

کارگاه فن بیان و زبان بدن توسط انجمن علمی مهندسی بهداشت محیط برگزار گردید

در این کارگاه مجازی که روز چهارشنبه ۲۰ اسفند به مدت ۹۰ دقیقه برگزار شد، ۴۳ نفر از دانشجویان تمامی رشته ها پای تدریس آزاده تقوی نشستند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.