یکشنبه ۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۶

«تبسم سلامت» و «سلامت روان افق» به جمع نشریات دانشگاه علوم پزشکی تبریز پیوستند

مفدا تبریز

در آخرین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی در سال جاری، مجوز انتشار نشریات «تبسم سلامت» و «سلامت روان افق» صادر شد. همچنین با تغییر در سمت‌های نشریات «تلنگر» و «ایکس ری تایمز» موافقت شد. در این جلسه، مجوز فعالیت مجازی (اینستاگرام) برای نشریه «رامش» و فعالیت چند زبانه (فارسی، انگلیسی و ترکی) برای نشریه «رادیکال» صادر شد.

به گزارش مفدا تبریز، دوازهمین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی علوم پزشکی تبریز  در سال جاری با حضور دکتر مهدی نظری، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، و دیگر اعضای این کمیته در خانه نشریات مدیریت امور فرهنگی دانشگاه در روز چهارشنبه، ۲۷ اسفند ماه جاری برگزار شد.  

بر اساس این گزاش، در این جلسه درخواست صدور مجوز نشریه  «تبسم سلامت» به صاحب امتیازی کانون تبسم سلامت مورد بررسی و موافقت قرار گرفت. مدیر مسئولی این نشریه را «سمیرا امینی آحور» (دبیر کانون تبسم سلامت) بر عهده دارد و عرفان موسوی، سردبیر این نشریه است. 

در ادامه این جلسه، درخواست صدور مجوز نشریه «سلامت روان افق» مطرح گردید و با نظر موافق اعضا، مجوز انتشار این نشریه صادر شد. صاحب امتیاز نشریه «سلامت روان افق»، کانون سلامت روان افق دانشگاه است و مدیر مسئولی و سردبیری این نشریه را به ترتیب  مریم متین فرد(دبیر کانون سلامت روان افق) و  الهه داداشی بر عهده دارند. 

در دوازهمین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی، درخواست تغییر در سمت صاحب امتیازی، مدیر مسئولی وسردبیری نشریه «تلنگر» مورد بررسی قرار گرفت و با موافقت اعضا، هر سه سمت این نشریه بر عهده «المیرا قربانی» قرار گرفت. همچنین مجوز تغییر در سمت مدیر مسئولی و سردبیری نشریه «ایکس ری تایمز» صادر شد و تینا طرح قدیم و حسین ملکی به ترتیب به عنوان مدیر مسئول و سردبیر این نشریه معرفی شدند. 

در این جلسه، مجوز فعالیت مجازی (اینستاگرام) برای نشریه «رامش» به صاحب امتیازی همتایاران سلامت صادر شد. همچنین با فعالیت چند زبانه (فارسی، انگلیسی و ترکی) برای نشریه «رادیکال» موافقت گردید. 

گفتنی است در آخرین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی در سال جاری، مدیران مسئول نشریات  ملزم شدند فایل نشریه (اعم از الکترونیکی، صوتی، چندرسانه ای و...) را برای بارگذاری در گروه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه به کارشناس خانه نشریات ارسال کنند. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.