جمعه ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۳

دومین خوابگاه دانشجویی پسران دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در سال ۱۴۰۰ راه اندازی می شود/  خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از ۱۳ فروردین ماه آماده پذیرش دانشجویان می باشد

خوابگاه

خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از روز ۱۳ فروردین ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۱۴ به بعد آماده پذیرش دانشجویانی است که طبق اطلاعیه معاونت آموزش، تحقیقات و فناوری برنامه کارآموزی خواهند داشت. همچنین دومین خوابگاه دانشجویی پسران دانشگاه در سال جدید راه اندازی خواهد شد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از روز ۱۳ فروردین ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۱۴ به بعد آماده پذیرش دانشجویانی است که طبق اطلاعیه معاونت آموزش، تحقیقات و فناوری برنامه کارآموزی خواهند داشت. همچنین دومین خوابگاه دانشجویی پسران دانشگاه در سال جدید راه اندازی خواهد شد.

علی صنعتی در گفتگو با خبرنگار سرویس صنفی رفاهی مفدا گفت: با توجه به اعلام برنامه ی کارآموزی از سوی معاونت آموزشی کلیه خوابگاهای دانشجویی دانشگاه از ۱۳ فروردین ماه ساعت ۱۴ آماده پذیرش و اسکان دانشجویان می باشد. همچنین دانشجویان لازم است دو فرم خهوداظهاری و گواهی سلامت را تکمیل و با خود به همراه داشته باشند.

صنعتی در ادامه با اشاره به راه اندازی و تجهیز دومین خوابگاه دانشجویی پسران اظهار کرد: با توجه به پیگیری های بعمل آمده و تخصیص منابع، دومین خوابگاه دانشجویی پسران دانشگاه با ظرفیت ۱۳۶ نفر در شرایط عادی و با هزینه ای بالغ بر ۶ میلیارد و پانصد میلیون ریال راه اندازی و در حال تجهیز می باشد که در سال جدید از آن رونماییی خواهد شد.

مدیر امور دانشجویی دانشگاه در پایان بیان داشت: با راه اندازی این مجموعه دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه دارای دو خوابگاه دانشجویی پسران و با ظرفیت مجموعا ۲۹۰ نفر در شرایط عادی خواهد بود که کمک به سزایی در امور صنفی و رفاهی دانشجویان در سال جدید می کند. همچنین تجهیز وسایل ورزشی خوابگاه دختران دانشجو در دستور کار قرار گرفته است که اطلاعات دقیق تر آن از طریق روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی متعاقبا اعلام می گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.