سه‌شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۸

در دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد؛

همایش فصل نو، فصل نشاط علمی

246

همایش فصل نو، فصل نشاط علمی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام با حضور رییس دانشگاه، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه، معاون فرهنگی و دانشجویی، مدیران ستادی و کارکنان در سالن آمفی تئاتر دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا ایلام، این همایش با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با حضور محدود شرکت کنندگان در سالن دانشگاه برگزار گردید.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با اشاره به موفقیت‌های دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایلام در ایام کرونا، اظهار داشت: به لطف خداوند توانستیم با وجود سختی‌های کرونا و شرایط پیش آمده، در زمینه فعالیت‌های علمی دانشجویان و تشویق و ترغیب آنها به فعالیت‌های علمی قدم‌ها خوب و مثبتی برداریم.

دکتر اسد میرزائی ادامه داد: هرچند که نمی‌توان از میزان فعالیت‌های انجام گرفته رضایت کامل داشت اما وقتی شرایط را در نظر بگیریم و اوضاع کرونایی را لحاظ کنیم می‌توان رضایت نسبی را از اقدامات و برنامه‌های صورت گرفته ابراز داشت و امیدواریم هرچه زودتر با برچیدن ویروس کرونا از جامعه، شاهد رونق گرفتن و شکوفایی مجدد همه حوزه‌ها و خصوصاً فعالیت‌های علمی و پژوهشی در دانشگاه‌ها باشیم.

دکتر میرزائی تصریح کرد: خوشبختانه عملکرد انجمن‌های علمی دانشگاه در سال ۱۳۹۹ با تلاش‌های اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه و دانشجویان عزیز و نیز کارشناسان دلسوز حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی بسیار خوب و رضایت‌بخش بوده که امیدواریم در سال آینده و با حضور دانشجویان، شاهد وضعیت بهتری در زمینه فعالیت انجمن‌های علمی باشیم.

در این مراسم ریاست دانشگاه و مسئول نهاد رهبری در دانشگاه سخنانی را پیرامون موضوع برنامه ایراد کردند.

همچنین اجرای برنامه‌های شاد و انجام مسابقه از دیگر قسمت‌های این مراسم بود.

در پایان نیز از شش دانشجوی فعال در حوزه انجمن‌های علمی و نیز دو نفر رابط فعال هیئت علمی تقدیر بعمل آمد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.