جمعه ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۵

خرید تجهیزات جدید برای خوابگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی ایلام

246

با رایزنی و پیگیری‌های معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام، خوابگاه‌های دانشجویان دانشگاه به یخچال، جاروبرقی و اجاق گاز جدید مجهز و جایگزین وسایل قبلی شد.

به گزارش مفدا ایلام، مدیر دانشجویی دانشگاه با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی شرایط سختی را بر کشور حاکم نموده، اما با درایت و تدبر معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و دیگر مسئولین صندوق رفاه دانشجویان در سال ۹۹ و در حوزه‌های مختلف، بیشترین اعتبار در سنوات گذشته از طریق معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت به معاونت فرهنگی و دانشجویی علوم پزشکی ایلام تخصیص یافت.

فرزاد سلیمانی ادامه داد: دریافت این اعتبارات با رایزنی‌های ریاست محترم دانشگاه و پیگیری‌های معاون فرهنگی و دانشجویی و نیازسنجی مدیر دانشجویی بوده است و در این راستا تحولی در خصوص خرید اقلام رفاهی دانشجویان به وجود آمد.

سلیمانی در خصوص اقلام خریداری شده، گفت: با عنایت به فرسوده بودن برخی اقلام خوابگاه‌ها، سه قلم جارو برقی، یخچال و اجاق گاز ترموکوبل‌دار برای خوابگاه‌های دانشجویی خریداری و وارد دانشگاه گردید.

وی به خرید موکت برای خوابگاه‌ها هم اشاره کرد و تصریح کرد: با توجه به اینکه برخی از موکت‌های موجود در خوابگاه‌ها قدیمی بوده و بعضاً قابل استفاده نبودند خرید موکت برای خوابگاه‌ها هم در دستور کار معاونت قرار گرفت که خوشبختانه این کار در حال انجام می‌باشد.

مدیر دانشجویی دانشگاه در مورد خرید دیگر تجهیزات هم گفت: در راستای صنعتی‌سازی آشپزخانه دانشگاه، خرید تعدادی از اقلام آشپزخانه هم در دستور کار معاونت قرار دارد و مراحل و تشریفات اداری آن در حال انجام است.

فرزاد سلیمانی تاکید کرد: این خریدها می‌تواند عیدی قابل توجهی از طرف معاونت فرهنگی و دانشجویی به خوابگاه‌های دانشجویی باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.