جمعه ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱

در کمیته نظارت بر انجمن های علمی دانشجویی مطرح شد؛

اشاعه فرهنگ سلامت در دستور کار انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه

انجمن های علمی

آخرین نشست کمیته نظارت بر انجمن های علمی با حضور حداکثری اعضا در سالن جلسات بوعلی دانشکده پرستاری مامایی در سال ۹۹ برگزار شد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، آخرین نشست کمیته نظارت بر انجمن های علمی با حضور حداکثری اعضا در سالن جلسات بوعلی دانشکده پرستاری مامایی در سال ۹۹ برگزار شد.

"دکتر محمد قربانی" معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با اشاره به نقش انجمن های علمی دانشجویی در دانشگاه ها گفت: دانشجویان فعال در انجمن های علمی با توجه به رسالتی که در بهداشت و درمان جامعه پیش روی دارند بایستی به اشاعه فرهنگ سلامت توجه بیشتری داشته باشند و حرکت خود را به این سمت و سوی نزدیک تر نمایند.

فائزه شیدایی کارشناس انجمن های علمی دانشگاه ضمن تقدیر از فعالیت های صورت گرفته توسط دانشجویان گفت: تا کنون سعی کردیم با توجه به غیر حضوری بودن دانشگاه ها جلسات مشورتی انجمن ها را بصورت مجازی برگزار نماییم و یکی از مهمترین اهداف افزایش تولیدات چند رسانه ای با دیگر حوزه های مرتبط بود که به حد مطلوب میسر شد.

گفتنی است هم اندیشی در خصوص برگزاری استارت آپ هایی با مشارکت معاونت آموزشی و پژوهشی، همکاری با EDC دانشگاه، انتشار حداکثری محتوی های تولید شده در مراکز بهداشتی و درمانی تحت پوشش دانشگاه، همکاری های دو سویه با انجمن های کشوری، تخصیص امتیاز های رفاهی و صنفی برای فعالان از مهمترین مصوبات این جلسه عنوان شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.