جمعه ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اهواز:

تعمیرات ضروری خوابگاه‌ها در تعطیلات نوروزی انجام می‌شود

بازدید دکتر افشار اهواز

دکتر شهرام افشار مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در حاشیه بازدید خوابگاه‌ها گفت: تعمیرات ضروری در تعطیلات نوروزی انجام می‌شود.

به گزارش مفدا اهواز؛ در روزهای پایانی سال ۱۳۹۹ دکتر شهرام افشار مدیر جدید امور دانشجویی در ابتدای مسئولیت خود از خوابگاه‌های دانشجویی دخترانه گلستان و بوستان و خوابگاه‌های پسرانه صدف و بالینی بازدید کرد.

در این بازدید مهندس حمید صفری رئیس اداره سکونت، مهندس جمیل هواشمی رئیس اداره خدمات، آرمین مسموع دبیر شورای صنفی دانشجویان و سرپرست‌های خوابگاه مدیر دانشجویی را همراهی کردد.

دکتر افشار در حاشیه این بازدید گفت: با توجه به شروع خدمت اینجانب و با هدف بررسی وضعیت فعلی خوابگاه های دانشجویی و برنامه ریزی برای تعطیلات‌نوروزی که فرصت مناسب جهت تعمیرات خیلی ضروری و کوتاه مدت مدنظراست و کارهای طولانی تر در بعد از تعطیلات برنامه ریزی  و بتدریج پیگیری و اجرا میشود.

وی اذعان داشت: در این بازدید توانستیم با همراهی خوب روسای ادارات، دبیر شورای صنفی دانشجویان و سرپرستان خوابگاه ها مشکلات بخش های تجهیزاتی، تاسیساتی، بهسازی و زیباسازی را از نزدیک بررسی کردیم و نیاز سنجی نگهداشت خوابگاه نیز انجام شد.

آرمین مسموع دبیر شورای صنفی دانشجویان نیز در حاشه این بازدید گفت: یک لیست از مشکلات صنفی و رفاهی دانشجویان ساکن خوابگاه ها و همچنین نیازهای خوابگاه ها به مدیریت جدید امور دانشجویی ارائه کردیم.

مسموع افزود: هدف از بازدید علاوه بر همراهی تیم مدیریت دانشجویی بررسی و مشاهده وضعیت خوابگاه های دانشجویی بود.

وی در پایان اظهار داشت: امیدوارم مسئولین مربوطه از تعطیلات سال نو و عدم حضور دانشجویان نهایت استفاده را جهت تغییر رو به پیشرفت وضعیت خوابگاه ها را ببرند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.