پنجشنبه ۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۸

« مشاور رسانه‌ای » معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت منصوب شد

انتصاب مهدی معماری به سمت مشاور معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت

دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی و سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با صدور ابلاغی مهدی معماری را به عنوان «مشاور رسانه‌ای » معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت منصوب کرد.

به گزارش مفدا، دکتر سیماسادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی و سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با صدور ابلاغی مهدی معماری را که از سال ۱۳۹۳ تاکنون مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت است را با حفظ سمت به عنوان «مشاور رسانه‌ای » خود منصوب کرد.

مشروح حکم ابلاغ صادره از سوی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به شرح ذیل است:

برادر ارجمند جناب آقای مهدی معماری

     نظر به تعهـد، سوابـق و تجارب ارزشمند جنابعالی در حوزه رسانه، به موجب این ابلاغ به سمت «مشاور رسانه‌ای معاونت فرهنگی و دانشجویی» منصوب می‌شوید.

     امید است با اتکال به خداوند متعال و با بهره‌گیری از تجارب و دانش درون‌ و برون‌ سازمانی در انجام وظایف مربوطه که اهم آن در ذیل اشاره می‌شود، موفق و مؤید باشید.

۱- برقراری ارتباط مستمر و مؤثر با رسانه‌ها جهت بازتاب فعالیت‌های فرهنگی و دانشجویی

۲- رصد اخبار رویدادهای فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی و تحلیل اتمسفر فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌ها

۳- مدیریت پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی معاونت (مفدا و شعب دانشگاهی آن)

۴- مستندسازی و تدوین کلیه کتب و گزارش‌های عملکردی معاونت با بهره‌گیری از دانش فردی و اطلاعات و گزارش‌های ارائه شده از سوی ادارات کل معاونت

۵- مدیریت رسانه‌ای برنامه‌ها و فعالیت‌های مختلف معاونت

  

بیشتر بخوانید:

آیین رونمایی از ۶۴ وب‌سایت خبری فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت

از ۶۴ وب سایت خبری فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی رونمایی شد

بسیار خوشحالیم که سامانه اطلاع‌رسانی مفدا افتتاح شد/ رئیس دانشگاهی را موفق می‌دانم که در حوزه روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وقت بگذارد

گفتنی است راه‌اندازی پایگاه خبری و اطلاع رسانی مفدا که از سال ۱۳۹۵ راه‌اندازی شده و هم‌اکنون دارای ۶۶ شعبه دانشگاهی در همه دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور است، از جمله اقدامات و ابتکارات تحولی مهدی معماری در حوزه رسانه‌ای معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در زمان مسؤولیش است.

این پایگاه‌خبری هم‌اکنون دارای حدود ۶۸۰ نفر فعال رسانه‌ای در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور است که بر اساس اساسنامه فعالیت این مجموعه رسانه‌ای فعالیت می‌کنند.