چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۸

استاندار کردستان:

مدیران نسبت به روابط عمومی‌های خود حساس باشند

استاندار کردستان:

استاندار کردستان آیین اختتامیه نخستین جشنواره پایگاه های اطلاع‌رسانی دستگاه‌های اجرایی استان، با تاکید بر اهمیت عملکرد روابط عمومی ها، از مدیران دستگاه‌های اداری استان خواست نسبت به روابط عمومی‌های خود حساس باشند.

بهمن مرادنیا با انتقاد شدید از عدم حضور همه دستگاه های اجرایی در این جشنواره، علت این امر را بی اهمیتی دستگاه ها نسبت به ردابط عمومی و اطلاع رسانی دانست.
وی بی اهمیت بودن نسبت به بحث روابط عمومی و اطلاع رسانی را ظلم به دستگاه ها، دولت و مردم عنوان کرد و افزود: ظلم به دستگاه به این جهت که یا وظیفه خود را به درستی انجام نداده اند یا عملکرد را به درستی منعکس نمی کنند.
مرادنیا در تشریح علت ظلم به دولت، اظهار داشت: در شرایطی که دولت نتوانسته نفت بفروشد اما کشور را اداره کرده و در شرایطی که علیرغم مشکل درآمدی، پروژه های عمرانی را پیش برده، عدم انعکاس اقدامات ظلم به دولت است.
استاندار کردستان خاطرنشان کرد: ظلم در حق مردم از این جهت که مردم را امیدوار نکردند در حالی که به امید نیاز داشتند، وقتی مردم از اقدامات و کارها بی اطلاع هستند، به آنها ظلم شده است.
وی با یادآوری اهمیت اطلاع رسانی در دنیای امروز، خواستار بازنگری در عملکرد دستگاه ها در حوزه اطلاع رسانی شد و تاکید کرد: این امر باید در ارزیابی عملکرد مدیران ملاک قرار گیرد.
مرادنیا در ادامه این مراسم از زحمات رسانه های استان که فارغ از گرایشات فکری و جناحی، در عرصه اطلاع رسانی استان حضور داشتند قدردانی و تاکید کرد: استقلال رسانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
وی اذعان داشت: طی این ۳سال و نیم که خدمتگذار مردم کردستان بودم، از هیچ رسانه ای نخواستم در خدمت مجموعه استانداری باشد چون واقعاً معتقدم رسانه باید استقلال داشته باشد و همواره از انتقادات سازنده استقبال کردم.
استاندار کردستان خاطرنشان کرد: همواره اعتقاد داشتم، رسانه نباید در خدمت جناح خاصی باشد و در این برهه زمانی که همه دشمنان کمر همت بسته اند با اخبار دروغین و بی پایه و اساس با دامن زدن به مشکلات کشور، مردم را از این دولت و نظام ناامید کنند، جفاست اگر خودمان هم از درون خودمان را بزنیم.
وی با گله مندی از رسانه هایی که همواره به دنبال تخریب دولت هستند، ادامه داد: ما مدعی نیستیم که در استان توسعه ایجاد کرده ایم بلکه همیشه تلاش کردیم زیرساخت های توسعه را فراهم کنیم تا کردستان بر روی ریل توسعه قرار گیرد.
مرادنیا با تاکید بر اینکه، در این شرایط همه باید در کنار هم بایستیم، افزود: وقتی اخبار نادرستی منتشر می شود و یاس و نامیدی را به جامعه مخصوصا جوانان منتقل می کنیم گناه بزرگی مرتکب می شویم.
وی با یادآوری اینکه اقدامات و خدمات انجام شده، عملکرد نظام است، هشدار داد: از برخی رسانه ها مطالبی می شنویم که اپوزسیون هم چنین حرف هایی نمی زنند.
استاندار کردستان در بخش پایانی سخنان خود به بحث انتخابات اشاره کرد و گفت: در شرایطی که معاندین و اپوزسیون به شدت پیگیر کمپین نه به انتخابات هستند، وظیفه ماست که در مقابل آنها، روح یاس و نامیدی نسبت به نظام و دولت را از جامعه دور کنیم.
مرادنیا خاطرنشان کرد: همه ما موظفیم فارغ از خط و ربط سیاسی، شرایط حضور پررنگ مردم در انتخابات را فراهم کنیم و مطمئناً این حضور پاسخ به آمریکا و اسراییل است.
در پایان این مراسم از ۱۰ روابط عمومی برتر دستگاه های اجرایی استان تقدیر شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.