چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۹

با برگزاری همایش "فصل نو فصل نشاط علمی"؛

انجمن‌های علمی برتر و شایسته تقدیر دانشگاه علوم پزشکی اردبیل معرفی شدند/ اعلام اسامی برندگان مسابقه "علمی‌شو"

اردبیل/ فصل نو فصل نشاط علمی

با برگزاری همایش "فصل نو فصل نشاط علمی" انجمن علمی دانشجویی پرستاری به عنوان انجمن برتر و انجمن دانشجویان پزشکی ایران به عنوان انجمن علمی شایسته تقدیر انتخاب و از دبیران این انجمن‌ها تجلیل شد.

به گزارش مفدا اردبیل، دکتر بهروز دادخواه عصر امروز در همایش "فصل نو فصل نشاط علمی" که در سالن آمفی تئاتر شهیدان نوعی‌اقدم دانشگاه برگزار شد، اظهار داشت: انجمن‌های علمی باید به طرف علم و دانش و پژوهش حرکت کرده و با آموزش و تغییر رفتار مردم، باعث ارتقای فرهنگ سلامت جامعه شوند.

وی گفت: پیشگیری مقدم بر درمان است و انجمن‌های علمی دانشجویی در این راستا می‌توانند با به روزکردن اطلاعات علمی خود به ویژه در حوزه سلامت، کمک حال مردم باشند.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل افزود: باید دانشجویان در برنامه‌های انجمن‌های علمی مشارکت حداکثری داشته باشند و همچنین با آشناشدن به علم روز باید افزایش مهارت بین دانشجویان یکی از اولویت‌ها و اهداف اصلی فعالیت‌های انجمن‌های علمی دانشجویی باشد.

اسامی برندگان مسابقه "علمی شو" اعلام شد

در این همایش انجمن علمی دانشجویی پرستاری به عنوان انجمن برتر و انجمن دانشجویان پزشکی ایران به عنوان انجمن علمی شایسته تقدیر انتخاب و از کیمیا کریمی و گیسو رنجبر، دبیران این انجمن‌ها تجلیل شد.

همچنین اسامی برندگان مسابقه "علمی شو" که در تاریخ ۱۳ اسفندماه برگزار شده بود، اعلام شد.

سپیده علوی، سعید بزرگمهر، عارفه عزیزی، امیر محرمی، آرمین مجیدی، نوید الهیاری، امین دانشیار، زهرا حضرتی و مریم هاشم وند نیز به عنوان برندگان این مسابقه معرفی شدند.

برای مشاهده گزارش تصویری اینجا را کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.