چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۶

پنجاه و نهمین جشنواره دانشجویی بنیاد البرز برگزار می‌شود/ اعلام فراخوان

البرز

دبیرخانه مرکزی جشنواره دانشجویی بنیاد البرز، فراخوان برگزاری پنجاه و نهمین دوره این جشنواره را در وزارتخانه‌های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و علوم، تحقیقات و فناوری اعلام کرد.

به گزارش مفدا، همایش ملی پنجاه و نهمین سال جایزه بنیاد البرز (بخش نخبگان) باهدف تقدیر از دانشمندان، مخترعان، دانشجویان و طلاب برتر سراسر کشور، طی مراسمی در خرداد سال ۱۴۰۰ با حضور مسئولین و شخصیت‌های علمی و فرهنگی کشور در تهران برگزار خواهد شد.

مطابق روال سنوات گذشته مبنی بر معرفی دانشجویان برگزیده به لحاظ آموزشی، پژوهشی و فرهنگی در سطح کشور، معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌ها پس از اطلاع‌رسانی فراخوان و گردآوری رزومه دانشجویان متقاضی حداکثر تا تاریخ ۲۵ اسفندماه ۱۳۹۹ ، داوری مستندات آنان را با همکاری معاونت آموزشی و معاونت پژوهشی مطابق دستورالعمل انجام داده و نفرات برتر را حداکثر تا ۲۵ فروردین‌ماه ۱۴۰۰ به معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت معرفی کنند.

مستندات دانشجویان برترِ مرحله دانشگاهی مجدداً در مرحله کشوری مورد ارزیابی و داوری قرار می‌گیرد و درنهایت کمیته علمی جایزه بنیاد البرز، اسامی برگزیدگان نهایی را برای تقدیر در مراسم پایانی اعلام خواهد کرد.

گفتنی است امسال بخش ویژه‌ای تحت عنوان "برنامه‌ها و فعالیت‌های مقابله با کرونا" به دستورالعمل این جایزه اضافه‌شده است که مطابق آن کلیه مستندات مربوط به برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی، بهداشتی و درمانی دانشجویان در مقابله با شیوع کرونا که مورد تایید معاونت مربوطه در دانشگاه باشد، مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

جهت دریافت آیین نامه کلیک کنید:

http://www.mefda.ir/d/2021/03/17/0/625617.pdf

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.