چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۴

جلسه بررسی مشکلات مالی برنامه‌های کانون‌ها تشکل‌ها، انجمن‌های علمی و چگونگی تسهیل فرآیندهای مالی

جلسه مالی کانون ها اهواز

به‌گزارش مفدا اهواز؛ به قلم رسول بازدار گندمانی؛ با حضور محمد امین حبیبی مدیر فرهنگی دانشگاه، ناصر منش معاون فرهنگی، عبدالله‌زاده مسول تدارکات معاونت فرهنگی و دانشجویی و دبیران کانون‌ها، تشکل‌ها، نشریات و انجمن‌های علمی برگزار گردید.

در این جلسه که برخی از دبیران به‌صورت وبینار شرکت داشتند، به منظور بررسی مشکلات و آسیب های کلیه ی کانون‌ها، تشکل های اسلامی، انجمن های علمی و حوزه نشریات بحث و تبادل نظر شد و هر یک از دبیران به مسائل و مشکلات خود پرداختند.

در این جلسه مدیر فرهنگی دانشگاه به تبین موانع و مشکلات ایجاد شده پرداخت و از مسول اداره تدارکات آقای عبدالله زاده خواست تا ترسیم و چارچوبی از راهکارها و مسائل مالی در تسهیل روند برنامه ها ارائه دهد.

در پایان این جلسه 5 بند به تصویب رسید که عبارتند از: 1_ برگزاری جلسه توسط معاونت فرهنگی و دانشجویی با حضور معاون و مدیر فرهنگی با معاونت پشتیبانی و مدیریت‌های مرتبط ایشان .

2_ ایجاد یک تفاهم‌نامه با مرکز چاپ و تکثیر جهت تسهیل در روند برنامه‌های جاری،نشریات و یا( مرتبط دیگر).

3_ در برنامه‌هایی که ضرورت خرید به وجود می‌آید و امکان دسترسی به کارپرداز در همان زمان وجود ندارد،  تا سقف چهارصد هزار تومان بدون ارائه فاکتور و به‌ شکل صورت‌جلسه هزینه به دانشجو پرداخت شود. (هزینه‌ای که دانشجویان از خودشان خرج نموده‌اند).  4_فاکتورهای اسنپ و یا سامانه‌های نقل‌وانتقال و سرویس‌هایی که بر اساس اپلیکیشن طراحی‌شده تا سقف هزینه با ارسال فاکتور که خود اپلیکیشن مربوطه ارائه نموده است. برای کارشناس مرتبط مدیریت قابل تایید و قبول باشد.

5_کلیه ی تصاویر در قاب مجازی ( پی‌دی‌اف، جی پی جی) از فاکتورها برای کارشناسان مرتبط در خصوص طراحی نشریات، پوستر یا بنرهایی که توسط دانشجوها انجام می‌شود در زمان کرونا قابل‌قبول می‌باشد. (با تأیید مدیریت فرهنگی).

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.