چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۸

به مناسبت فرارسیدن سال نو؛

تبریک معاونت آموزش،تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی دزفول به مناسبت فرارسیدن سال نو و بهار طبیعت

د ع پ دزفول

"دکتر میثم مردسلطانی" معاونت آموزش،تحقیقات و فناوری  دانشگاه علوم پزشکی دزفول،در پیامی فرا رسیدن بهار طبیعت و سال نو را تبریک گفت.

 به گزارش مفدا دزفول، "دکتر میثم مردسلطانی" معاونت آموزش،تحقیقات و فناوری  دانشگاه علوم پزشکی دزفول،در پیامی فرا رسیدن بهار طبیعت و سال نو را تبریک گفت.

 متن پیام تبریک سال نو بشرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

سال نو، تلاشی بیش از گذشته را برای نیل به اهداف بلند عرصه سلامت می طلبد و امید می رود که قله های دانش و  خدمت  باهمت روز افزون شما تلاشگران عرصه سلامت یکی پس از دیگری فتح شوند.

سال ۱۳۹۹ سال بسیار پرکاری برای دانشگاه علوم پزشکی دزفول بود و تلاش کردیم بر اساس نقشه راه تدوین شده برای توسعه عرصه سلامت ،اقدامات زیرساختی توسعه سلامت خوبی انجام گیرد که با الطاف پروردگار و زحمات همکاران به موفقیتهای قابل توجهی دست یافتیم از جمله ارتقای شاخصهای سلامت که با همت و تلاش شما همکاران عزیز اکثریت اهداف از پیش تعیین شده حوزه سلامت تحقق یافت.

اگر امروز دانشگاه علوم پزشکی دزفول در جنوب غرب به جایگاه واقعی خود دست یافته و توانسته است در سطوح منطقه ای  بعنوان یک دانشگاه پیشرو مطرح باشد در سایه تلاش جمعی تلاشگران عرصه سلامت می باشد و ما خداوند منان را به داشتن چنین همکارانی شاکریم.

 همه ما متعلق به دانشگاه هستیم و در واقع دانشگاه هویت همه ماست لذا موظفیم که در جهت ارتقا ، اعتلا و بالندگی آن تلاش کنیم و امید را در بدنه دانشگاه ارتقا داده و با دادن انرژی مثبت به اهداف عالیه آن نائل شویم.

 بی تردید  در سال ۱۴۰۰ امیدوارتر ، محکمتر، پرتلاش تر، پیگیرتر و با انگیزه تر کار خواهیم کرد و انشاالله سال جدید سالی پر بار برای بخش سلامت خواهد بود و بر این باور داریم، چراکه به همت و تلاش همکاران اعتقاد و اعتماد داریم.

 اینجانب ضمن ابراز قدردانی قلبی به پاس یکسال تلاش و کوشش صادقانه همکاران عزیز، فرا رسیدن سال نو و بهار پرطراوت که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را ،صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده، سلامتی و توفیق روزافزون شما کارکنان، اساتید، دانشجویان و جمیع تلاشگران عرصه سلامت در دانشگاه علوم پزشکی دزفول و خانواده های محترمتان را از درگاه حضرت دوست مسالت می نمایم.

                                                                                                           "دکتر میثم مردسلطانی"

                                                                           معاونت آموزش،تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی دزفول

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.