چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۶

وضعیت ارائه خدمات رفاهی به دانشجویان در روز های پایانی سال و تعطیلات نوروز تشریح شد

مصاحبه با دکتر صادقی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان، از وضعیت ارائه خدمات رفاهی به دانشجویان در روزهای پایانی سال و تعطیلات نوروز خبر داد .

به گزارش مفدا گلستان ، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان در گفتگو با خبر نگار مفدا گلستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و فرا رسیدن سال جدید از وضعیت ارائه خدمات رفاهی به دانشجویان در روزهای پایانی سال و تعطیلات نوروز خبر داد و گفت : به دلیل اینکه برخی از دانشجویان انترن و دانشجویان رشته های مختلف که به خاطر فعالیت های درسی و آموزشی شان  در دانشگاه حضور دارند  ، خوابگاه های دانشجویی تجمیع شده اند، بدین منظور خوابگاه پسرانه ایرانمهر و خوابگاه دخترانه ۵ آذر برای اسکان دانشجویان در نظر گرفته شده و خدمات هم به انان ارائه خواهد شد.

وی افزود سایر خوابگاه ها در ایام تعطیلات به دلیل اجرای برنامه هایی چون سمپاشی، تعمیرات مختصر و ... تعطیل بوده و خدمات رسانی انجام نخواهد شد .

دکتر صادقی ادامه داد، طبق آیین نامه برنامه سرو غذا  ، در ایام تعطیلات نوروز سلف سرویس برنامه سرو غذا نخواهد داشت و خدمات نقلیه ای نیز تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ ارائه نمی شود .

وی درباره شروع فعالیت تمامی خوابگاه ها در سال جدید به خبر نگار مفدا گفت : از هفته دوم همه خوابگاه ها فعال خواهند شد . وی با اشاره به بیماری کووید ۱۹ ادامه داد : در طی دوران تحصیل دانشجویان ، خوابگاه ها با حداقل ظرفیت نگه داشته شده اند و دانشجویان کارورز و کار اموز و دانشجویانی که درسهای آموزشی و عملی دارند می توانند از خوابگاه ها جهت اسکان استفاده کرده و سایر دروس به صورت مجازی اموزش داده خواهد شد که امکان دارد این روند در سال جدید  نیز ادامه داشته باشد .

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در پاسخ به سوال خبرنگار مفدا گلستان پیرامون ارائه خدمات در روز های پایانی سال گفت: از ۲۹ اسفند ماه تجمیع خوابگاه ها انجام میشود و ان دسته از دانشجویانی که باید در دانشگاه حضور داشته باشند در دو خوابگاه مذکور اسکان داده میشوند و سلف سرویس هم تا ظهر روز ۲۸ اسفند ۹۹ فعال خواهد بود .

وی هم چنین با توجه به شیوع بیماری کرونا و در وضعیت قرمز بودن بعضی از استان ها درباره دانشجویانی که قصد ماندن در خوابگاه را دارند افزود : طبق ایین نامه اموزشی فقط دانشجویانی که از اموزش معرفی می شوند و برنامه اموزشی دارند امکان اسکان در خوابگاه را خواهند داشت و بخاطر حفظ سلامتی و امنیت دانشجویان برای حضور آنان در خوابگاه توجیه خاصی وجود ندارد . 
وی در پایان برای تمامی دانشجویان و خانواده های آنان آرزوی موفقیت و سلامتی کرد .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.