چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶

صد و پنجاه‌ و سومین شماره خبرنامه مفدا منتشر شد

خبرنامه مفدا

صد و پنجاه و سومین شماره هفته‌نامه خبری مفدا منتشر شد، در این شماره مهم‌ترین اخبار فعالیت‌ها و رویدادهای مهم فرهنگی، صنفی، دانشجویی، آموزشی و علمی وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در بازه زمانی ۳۰ بهمن تا ۱۷ اسفند ماه ۹۹ منتشر شده است.

به گزارش مفدا لارستان، در این شماره مهم‌ترین اخبار فعالیت‌ها و رویدادهای مهم فرهنگی، صنفی، دانشجویی، آموزشی و علمی وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در بازه زمانی ۳۰ بهمن تا ۱۷ اسفند ماه ۹۹ منتشر شده است.

"صد و پنجاه و سومین شماره هفته‌نامه خبری مفدا" خلاصه‌ای از مهمترین اخبار هفتگی پایگاه اطلاع‌رسانی مفدا به صاحب امتیازی روابط‌ عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و گزیده‌ای از خبرهای «شعب دانشگاهی مفدا»  در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور را منتشر کرده است.

در این‌شماره از خبرنامه به موضوعات مهمی چون « نامه وزیر بهداشت به روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در خصوص رتبه‌بندی ۱۴۰۰ دانشگاه‌ها، گزارشی از بیست و یکمین سفر استانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، پانزدهمین جلسه شورای مشورتی شعب دانشگاهی مفدا و توضیحات رئیس صندوق رفاه درباره سابقه بیمه تامین اجتماعی دانشجویان دستیاری  و... » اشاره شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای مطالعه کلیه اخبار رویدادها و فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، به پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت «مفدا» و دیگر «شعب دانشگاهی مفدا» به نشانی ذیل مراجعه کنند.

خوانندگان محترم می‌توانند انتقادات و پیشنهادات خود را با شماره تماس ۲۱۸۱۴۵۵۴۵۶ و ۰۲۱۸۱۴۵۵۵۴۹ درمیان بگذارند.

علاقمندان برای دریافت صدوپنجاه و سومین شماره خبرنامه مفدا روی متن کلیک کنید

آرشیو خبرنامه الکترونیکی مفدا را با کلیک روی متن مطالعه کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.