چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸

دکتر مهدی نظری در مراسم تجلیل از فعالان حوزه امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه مطرح کرد:

عمل متعهدانه به وظایف سازمانی  و پیشبرد اهداف سازمان، بزرگترین امر به معروف است

جلسه امر به معروف تبریز

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان اینکه برای میزان کیفی بودن امور، حد و مرزی وجود ندارد، اظهار کرد: آسیب شناسی فرآیندها و امورات سازمان  به صورت دقیق، منظم و کارشناسی بایستی همواره مورد توجه باشد تا خطاها و نقصان ها در کوتاه ترین زمان شناسایی و نسبت به برطرف کردن آنها اقدام گردد.

به گزارش مفدا تبریز، مراسم تجلیل از فعالان حوزه امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور دکتر مهدی نظری، معاون فرهنگی و دانشجویی و دبیر این شورا  در دانشگاه، به همت دبیرخانه شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه در سالن کنفرانس معاونت فرهنگی و دانشجویی در روز سه شنبه، ۲۶ اسفند ماه جاری، برگزار شد. 

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در این مراسم با تبریک اعیاد شعبانیه و عید نوروز، اظهار کرد: عمل متعهدانه به وظایف سازمانی  و پیشبرد اهداف سازمان، بزرگترین امر به معروف در کلیه نهادها و سازمان ها از جمله دانشگاه است. 

دکتر مهدی نظری با بیان حدیثی از امام علی(ع) مبنی بر انجام کارها بر اساس اخلاص و تعهد، ادامه داد: سیستم اداری زنجیره ای است که چنانچه یکی از اعضای آن به وظایفش به درستی عمل نکند، کل سیستم با اختلال مواجه می گردد. 

دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه با بیان اینکه برای میزان کیفی بودن امور، حد و مرزی وجود ندارد، افزود: آسیب شناسی فرآیندها و امورات سازمان  به صورت دقیق، منظم و کارشناسی بایستی همواره مورد توجه باشد تا خطاها و نقصان ها در کوتاه ترین زمان شناسایی و نسبت به برطرف کردن آنها اقدام گردد.

در ادامه این جلسه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با تبریک اعیاد شعبانیه و خجسته میلادهای این ماه، اظهار کرد: ماه شعبان ماه رسول الله است و ماه شعبان بنا به فرمایش پیامبر گرامی اسلام، با فضیلت ترین ماه ها پس از ماه رمضان است. 

حجت الاسلام دکتر یوسف خیری در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه در حوزه امر به معروف و نهی از منکر، قدم های خوبی در دانشگاه برداشته شده است، افزود: لازم است موارد امر به معروف و نهی از منکر با توجه به نیازهای دانشگاه و در نظر گرفتن شرایط، اولویت بندی شود و بر این اساس، فعالیت ها در این حوزه مورد توجه قرار گیرد. 

در ادامه این جلسه، دکتر جواد احمدیان، مسئول بسیج جامعه پزشکی استان، حجت الاسلام احمدپور، امام جماعت غذا و دارو، و سیدمهدی رفیعی، معاون آموزشی معاونت آموزش دانشگاه، در سخنانی کوتاه به بیان دیدگاه های خود در زمینه امر به معروف و نهی از منکر و نحوه اجرای آن در دانشگاه پرداختند. 

بر اساس این گزارش، بخش پایانی این مراسم به تجلیل از فعالان حوزه امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه اختصاص یافته بود و در گروه اساتید و کارکنان از فریبا سلیمانی، طاهر غیبی، حجت الاسلام احمدپور ترکمانی و محمد دلفروز با اهدای لوح تقدیر و هدیه، قدردانی گردید. 

همچنین در این مراسم از حامد شیرمحمدیان، مهدی غلامی، محمدحسین ملتجائی، محمد غمخوار و مریم زاهدی از گروه دانشجویان تجلیل گردید. در گروه مدیران هم از علی عبادی، دکتر محمدباقر سیفی، محمدعلی پورشهلا، سیدمهدی رفیعی و مجتبی فرحان قدردانی شد. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.