چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱

در جلسه شورای ناظر بر انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه مطرح شد:

انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سال ۹۹ پیشرفت‌های چشمگیری داشته‌اند

جلسه شورای ناظر بر انجمن‌های علمی دانشجویی

کارشناس مسئول شورای ناظر بر انجمن‌های علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با بررسی فعالیت‌های انجمن های علمی دانشجویی در سال ۹۹ شاهد پیشرفت‌های چشمگیر این انجمن‌ها بوده‌ایم.

به گزارش مفدا بوشهر، "سلما هاشمی "در خصوص جلسه شورای ناظر بر انجمن‌های علمی دانشجویی گفت:‌ در این جلسه مجازی چالش‌های پیش‌روی انجمن‌های علمی مورد بحث و تبادل نظر اعضا قرار گرفت و تأکید شد که اعضا هیئت‌های علمی دانشگاه بیش از پیش از انجمن‌های علمی حمایت کرده و به صورت فعال و گسترده با آن‌ها همکاری کنند.

کارشناس مسئول شورای ناظر بر انجمن های علمی در ادامه افزود:‌ همچنین در این نشست به جمع‌بندی فعالیت‌های انجمن‌های علمی در سال ۱۳۹۹ پرداخته شد. با بررسی این فعالیت ها شاهد پیشرفت‌های چشمگیر انجمن‌های علمی دانشجویی از سال‌های قبل تا به امروز بوده ایم.

هاشمی تصریح کرد: انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در دوران پاندمی کرونا، با استفاده از ظرفیت‌های شبکه‌های اجتماعی، برنامه های متنوع و کاربردی با موضوعات مختلفی را برگزار کرده اند.

وی در پایان گفت:‌ مقرر شد جهت انگیزه دادن به دانشجویان فعال در این حوزه، برای آن‌ها امتیازاتی در نظر گرفته شود. جزییات این امتیاز دهی بعد از بررسی و تایید توسط معاونت فرهنگی و دانشجویی به اطلاع دانشجویان خواهد رسید.

گفتنی است، جلسه شورای ناظر بر انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی، کارشناس انجمن‌های علمی دانشجویی و اعضای این شورا برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.