چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۸

اولین دوره مسابقات مجازی ووشو( ساندا) به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار می‌شود

سعید احمدی

نخستین دوره رقابت‌های مجازی ووشو( مجازی) به مناسبت هفته سلامت و روز جوان به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار خواهد شد.

سعید احمدی مدیرتربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی زنجان باتایید این خبر در گفت وگو با مفدا اظهار کرد: این مسابقات ورزشی ویژه دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر کشور است که به میزبانی استان زنجان برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: این مسابقات با مشارکت هیات ورزش‌های دانشگاهی استان زنجان و همکاری هیات ووشو استان، فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی و تربیت بدنی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با میزبانی دانشگاه علوم پزشکی زنجان به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

احمدی یادآور شد: آیین نامه مسابقات و نحوه فیلمبرداری مسابقات از سوی متولیان برگزاری رقابتها به ورزشکاران اعلام شده است و شرکت‌کنندگان در این خصوص توجیه شده‌اند.

مدیرتربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی زنجان اظهار کرد: ارسال مدارک شرکت کنندگان و همچنین فیلم‌های ورزشی از سوی ورزشکاران از طریق پیام رسان واتساپ انجام خواهد شد.

هر ساندا کار باید شش آیتم ده ثانیه‌ای به صورت ممتد و پشت سر هم اجرا کند. ورزشکار در ابتدا روبروی دوربین می‌ایستد و احترام می‌گذارد و سپس خود را به طور کامل با ذکر نام و نام خانوادگی، رده سنی و شماره ملی معرفی می‌کند.

نحوه ایستادن، گارد گرفتن و جابجایی

شادو( سایه زدن) ضربات دست کاربردی در ساندا

شادو( سایه زدن) ضربات پا کاربردی در ساندا

اجرای فنون درگیری کاربردی در ساندا به صورت نمایشی( سایه زدن)

شادو( سایه زدن) ترکیب ضربات دست و پا

شادو( سایه زدن) ترکیب ضربات دست و پا و فنون درگیری کاربردی در ساندا

انتهای پیام

کدخبرنگار:۱۰۱۲۰

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.