چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۳

رئیس دانشگاه در جمع روسای مراکز بهداشت شهرستان ها

از سعه صدر خانواده کارکنان بهداشتی و درمانی دانشگاه ممنونم

دکتر رشید حیدری مقدم

جلسه هماهنگی روسای مراکز بهداشت شهرستان ها با حضور رئیس دانشگاه و معاون بهداشت دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا همدان، دکتر حیدری مقدم در جلسه هماهنگی روسای مراکز بهداشت شهرستان ها؛ کارهای صورت گرفته در مورد کنترل و مدیریت اپیدمی کرونا را مورد بازبینی قرار داده و ضمن اشاره به عملکرد یک ساله دانشگاه در مقابله با کرونا ویروس گفت: از سعه صدر همه اعضاء خانواده کارکنان بهداشتی درمانی دانشگاه کمال تشکر و قدردانی را دارم در طی این یک سال، ضمن قدردانی از مجاهدت های کارکنان دانشگاه، از تک تک اعضاء خانواده کارکنان بهداشت و درمان دانشگاه قدردانی می کنم چرا که به شکل غیرمستقیم و با حمایت های عاطفی و معنوی در کنار همسران و فرزندان خود بودند تا این عزیزان بتوانند به درستی در پیشگیری و درمان کرونا وظایف خود را به درستی انجام دهند.

 رئیس دانشگاه یاد و خاطره شهدای حوزه سلامت دانشگاه را گرامی داشت و افزود: خوشبختانه در دانشگاه همدان میزان مرگ و میر ناشی از کرونا در کارکنان خیلی کم بود و این مهم جای خوشحالی دارد.

دکتر حیدری مقدم از همه همکاران خود در سطح شهرستان ها خواست تا در انتخابات پیش رو، فقط به عنوان دستگاه خدمت رسان در شهرستان ها حضور فعال داشته باشند و به هیچ عنوان، مستقیما وارد برنامه ها و حواشی های انتخاباتی و سیاسی نشوند و تمام تلاش خود را برای خدمت در موضوع مهم بهداشت و درمان و کنترل کرونا بکار گیرند و و وارد چالش های سیاسی - انتخاباتی نشوند.

 رئیس دانشگاه خواستار فعال بودن کشیک های ایام نوروز در تمام شهرستان ها شد و از پایلوت شدن همدان؛ به عنوان 5 استان تزریق واکسن مشترک کشور کوبا و انستیتو پاستور ایران خبر داد.

در ادامه دکتر کرمی؛ معاون بهداشت دانشگاه ضمن انتقاد از رعایت نکردن مردم و بعضی اصناف از فاصله گذاری اجتماعی، طرح  تشدید گام چهارم بسیج ملی مقابله با کرونا را برای روسای مراکز بهداشت شهرستان ها تشریح نمود. 

 در پایان این جلسه از فعالیت ها و تلاش های روسای مراکز بهداشت شهرستان ها و همچنین مدیران این معاونت قدردانی به عمل آمد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.