چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۷

جلسه صیانت از حقوق شهروندی و عفاف و حجاب در دانشگاه علوم پزشکی بم برگزار شد

جلسه صیانت از حقوق شهروندی

جلسه صیانت از حقوق شهروندی در نظام اداری و عفاف و حجاب با حضور رئیس دانشگاه و سایر اعضا در دانشگاه علوم پزشکی بم برگزار شد.

به گزارش مفدا بم، روز سه شنبه ۲۶ اسفند ماه، جلسه صیانت از حقوق شهروندی در نظام اداری و عفاف و حجاب با حضور دکتر اویسی رئیس دانشگاه علوم پزشکی، حجت الاسلام مظاهری نیا مسئول نهاد رهبری  دکتر رجایی معاون توسعه مدیریت و منابع، محمد غضنفر آبادی معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر جهان آرا معاون آموزشی، سایر اعضای مرتبط با کارگروه در دانشگاه در سالن سلامت ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی بم برگزار شد.

در ابتدای جلسه صیانت از حقوق شهروندی در نظام اداری با هدف رفع تبعیض و ایجاد نظام اداری پاسخگو و کارآمد، بهبود و ارتقای سطح حقوق شهروندی،بهره مندی شهروندان از ظرفیتهای ایجاد شده، تسهیل در تحقق اهداف سیاستهای کلی نظام اداری، تحقق اهداف فصل سوم قانون مدیریت خدمات کشوری برگزار شده است.

سپس، حجت الاسلام مظاهری نیا مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه ضمن  خیر مقدم وبیان اهمیت موضوع عفاف و حجاب از مسئولان و اعضای ستاد صیانت ادارات تابعه خواست تا ضمن اهتمام در جهت گسترش و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب بر اجرای دستورالعمل آن نظارت مستمر داشته باشند. 

در ادامه جلسه ضمن بررسی اقدامات و عملکرد دانشگاه و واحد های مربوطه در سال ۱۳۹۹، برنامه های سال ۱۴۰۰ مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید از فعالین این حوزه درسال ۹۹ تقدیر بعمل آید و مصوب شد کارگاه هایی با موضوع عفاف و حجاب به کارگاه های ضمن خدمت کارکنان و اساتید اضافه شود.و همچنین پژوهش در ززمینه های عفاف و حجاب در اولویت های معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه قرار گیرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.