سه‌شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۷

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد اعلام کرد؛

نصب ۱۰ دستگاه ضد عفونی هوشمند در خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد

دستگاه ضد عفونی هوشمند - گناباد

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: در ادامه اقدامات پیشگیرانه و سلامت دانشجویان تعداد ۱۰ دستگاه ضد عفونی اتوماتیک هوشمند دست در خوابگاه‌های دانشجویی این دانشگاه نصب شد.

حسین محمدپور در گفت و گو با مفدا – گناباد، با اعلام این خبر گفت: به دنبال جلسات کارشناسی، هماهنگی‌ها و پیگیری‌های صورت گرفته جهت سلامت کامل دانشجویان و کارکنان، بهترین شیوه کنترل بیماری منحوس کرونا بعد از رعایت فاصله اجتماعی و ماسک زدن، ضدعفونی و گندزدایی اماکن عمومی به ویژه مجموعه‌های خوابگاهی است.

وی تاکید کرد: سلامت دانشجویان و پرسنل خوابگاهی از مهمترین دغدغه‌های این حوزه بوده که با پیگیری‌های صورت گرفته، علاوه بر دستگاه‌های ضد عفونی پدالی موجود، تعداد ۱۰ دستگاه اتوماتیک هوشمند سنسوردار و تعداد ۲۰ عدد شیرآلات چشمی با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیون ریال در مجموعه‌های خوابگاهی ناصری و فجر نصب گردیده است.

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد در ادامه بیان کرد: در راستای اجرای شیوه‌نامه‌های بهداشتی، تعداد افراد ساکن در هر اتاق به نصف کاهش پیدا کرده و بعد از ترخیص دانشجویان تمامی اتاق‌ها نیز گندزدائی و آماده پذیرش دانشجویان جدید می‌شود.

محمدپور افزود: انتقال جاکفشی‌ها به بیرون از اتاق‌ها، قرار دادن سطل زباله در ورودی خوابگاه‌ها، گندزدائی روزانه دستگیره درب‌ها، انجام تست کرونا جهت اطمینان از سلامت پرسنل خوابگاهی و پرسنل آشپزخانه و الزام ارائه گواهی سلامت رانندگان سرویس‌های حمل و نقل از سایر اقدامات است.

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد ضمن تشکر از زحمات تمامی پرسنل، تأکید کرد: کلیه دانشجویان موظف به ثبت نام در سامانه salamat.gov.ir بوده و لذا بایستی پرینت آن را در بدو ورود به مسئول خوابگاه تحویل نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.