سه‌شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰

نشست مدیران تربیت بدنی منطقه مرکزی دانشگاه های علوم پزشکی کشور به میزبانی دانشگاه کاشان

تربیت بدنی

نشست هم اندیشی مدیران و کارشناسان تربیت بدنی منطقه مرکزی در روز دوشنبه ۲۵اسفندماه، با حضور معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه کاشان، دبیرمنطقه مرکزی و سایر مدیران و کارشناسان دانشگاه های علوم پزشکی اصفهان، شهرکرد، کاشان و یزد برگزار گردید.

به گزارش مفدا یزد، در ابتدا مرشدی، مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گزارش عملکرد فعالیت های ورزشی دانشگاه کاشان را در ایام کرونا اعلام نمود.


دکترگیلاسی، معاون دانشجویی فرهنگی این دانشگاه نیز ضمن تشکر از دبیرمحترم منطقه درجهت برگزاری این جلسات هم اندیشی، از تمامی دانشگاه ها خواست تا از تمامی ظرفیت ها مثل مشارکت دانشجویان و کارمندان جهت ترویج ورزش استفاده نمایند.ایشان عنوان داشت فعالیت برای کارکنان و دانشجویان علوم پزشکی واقعا دشوار است و نیاز به هوشمندی و دقت دارد و باید افراد متخصص و با علم روز در ورزش دانشگاه ها فعالیت کنند.


محمدرضاساده، رئیس تربیت بدنی یزد و دبیرمنطقه مرکزی دانشگاه های علوم پزشکی کشور، ضمن ارائه گزارش جلسه دبیران مناطق در وزارت و تصمیمات اخذشده در خصوص برنامه ها و المپیادهای مجازی، از مدیران و کارشناسان منطقه و فعالیت های خوب انجام شده در ورزش دانشگاه ها تقدیر نمود.


ایشان بیان داشت ورزش در دوران کرونا شکل دیگری به خود گرفته و در دانشگاه یزد اقدامات مفیدی چون راه اندازی زنگ ورزش، طرح فروش اقساطی ۷۳۰دوچرخه به پرسنل، طرح پایش سلامت مراکز، ارتقاء سطح علمی و تخصصی کارشناسان و.... در این ایام صورت گرفته است.


در ادامه لوح تقدیری از طرف دبیر منطقه مرکزی، جهت تجلیل از مدیر تربیت بدنی کاشان به عباسعلی مرشدی اهدا گردید.

در پایان نیز سایر مدیران و کارشناسان دانشگاه ها نظرات و پیشنهادات خود را ارائه نموده تا جهت برنامه عملیاتی سال ۱۴۰۰ تصمیمات خوبی اخذ گردد.


لازم به ذکر است در این نشست لوح و هدیه دانشجویان شرکت کننده در مسابقات و جشنواره های مجازی ورزشی منطقه مرکزی توسط دبیرمنطقه به آنان اهدا گردید و در پایان دقایقی با پخش کلیپ زنگ ورزش، حرکات کششی توسط حاضرین جلسه انجام گردید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.