سه‌شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۰

کمپین عید شنیدنی نه دیدنی در جهت کنترل کرونا/ دانشکده علوم پزشکی خلخال

1

نوروز 1400باز هم متفاوترین نوروزی است که ایرانی‌ها تجربه می‌کنند زیرا امسال هرگونه دید و بازدید نوروزی می‌تواند به قیمت جان افراد تمام شود. شما هم در کمپین هشتگ عید_شنیدنی_ نه_ دیدنی شرکت کنید و از مردم بخواهید از طریق شبکه های مجازی سال نو را به یکدیگر تبریک بگویند تا از این طریق در جلوگیری از شیوع ویروس کرونا نقش موثری را ایفا کنید.

به گزارش مفدا خلخال؛ یکی از نگرانی های آغاز نوروز این است که بخشی از مردم در روزهای عید قرنطینه خانگی را رعایت نکنند و به دید و بازدید بروند و دیگر حتی امکانات پزشکی کشور نیز جوابگو نخواهد شد در این راستا دانشکده علوم پزشکی خلخال کمپینی  با عنوان نه به عید دیدنی به تشویق مردم در همراهی این کمپین پرداخته است  و از شما مردم فهیم شهرستان خلخال  درخواست دارد که عید را از طریق تلفن و اینترنت با همدیگر در تماس باشید و به دیدار افرادی که دوست‌شان دارید نروید تا آنها را در معرض ویروس کرونا قرار ندهید .این عید، دوست داشتن در ندیدن است و عید دیدنی یک ظلم بزرگ است. امسال عید را از دور به هم تبریک بگوییم. همیشه متفاوت بودن کار سختی بوده است  اما خب این تمرین برای این است که  بتوانیم همیشه متفاوت از بقیه باشیم نه فقط در  دوران کرونا درسته قبول داریم سخت است  که بخواهیم عادت چندین ساله دیدو بازدید و گشت و گذار و خوش گذرونی را  یک دفع  کنار بگزاریم  اما  ارزش این را  دارد که بعد این مدت سال های سال کنار هم شاد باشیم، ارزش دارد که لذت ۱۳روز را نچشیم اما عزیزانمان را  سال ها کنار خود  داشته باشیم
پیشنهاد می کنیم این عید را از طریق تلفن و اینترنت با همدیگر در تماس باشیم و به دیدار کسانی که دوست شان داریم نرویم تا آنها را در معرض ویروس کرونا قرار ندهیم. بدانیم که این عید بر خلاف همه هزاره های گذشته، دوست داشتن در ندیدن است و عید دیدنی یک ظلم بزرگ. عید ما بعد از شکست کرونا"؛ این را شعار خود قرار دهیم و یک قرار ملی بگذاریم که عید امسال را موکول کنیم به زمانی که ویروس کرونا در کشورمان از بین رفته است. آن وقت، لباس نو و آجیل و شیرینی می خریم و به دید و بازدید می رویم تا سنت زیبا و ایرانی عید نوروز را ولو با تاخیر به جا بیاوریم.

بیاید با ما در قطع زنجیره ی بیماری کرونا سهیم باشید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.