سه‌شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷

از همکار ورزشکار و جانباز جنگ تحمیلی، تقدیر به عمل آمد

تقدیر از همکار جانباز

مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز، با برگزاری نشستی صمیمی، از خدمات همکار ورزشکار و جانباز دوران دفاع مقدس، "مینا موسوی گورابی تقدیر و تجلیل نمود.

مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از همکار ورزشکار و جانباز دوران جنگ تحمیلی، تقدیر و تشکر به عمل آورد.

بنابه گزارش مفدا شیراز، مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز، طی مراسمی از "مینا موسوی گورابی" همکار ورزشکار و جانباز جنگ تحمیلی، تقدیر و تجلیل نمود.

دکتر محسن داودی درباره این خبر گفت: خانم "مینا موسوی گورابی" همکار شاغل در دانشکده توانبخشی که از سال ها پیش در رشته آمادگی جسمانی فعالیت دارد و از جانبازان جنگ تحمیلی عراق علیه ایران به شمار می رود، توسط مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز مورد تقدیر قرار گرفت.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز ادامه داد: این همکار ورزشکار، در دوران نوجوانی و با وجود سن کم به عنوان امدادگر جنگی، در جبهه های جنوب حضور یافته و در شهر اهواز و در اثر اصابت موشک به افتخار جانبازی نائل گردید.

وی توضیح داد: مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، علاوه بر ایفای نقش در مورد ایجاد آمادگی های جسمانی و فیزیکی گروه های هدف، همواره در تلاش برای فرهنگ سازی و ارتقاء سطح فرهنگی و حفظ جایگاه و شان افراد برجسته و شایسته تقدیر در دانشگاه بوده است.

داودی افزود: کارگروه "سوژه یابی" در این مدیریت همواره در حال فعالیت و رصد دانشجویان، کارکنان و اساتید بوده تا در صورت یافتن شاخص های مورد نظر در فرد، بصورت شایسته و ویژه وی را مورد حمایت و تقدیر قرار دهیم.

این متخصص فیزیولوژی ورزشی اظهار داشت: انجام ورزش و فعالیت های بدنی مناسب برای همه افراد در هر سن و سال و شرایط فیزیکی لازم و مفید بوده و در مورد افرادی که دارای معلولیت و یا محدودیت های حرکتی می باشند ضروری تر و بسیار حیاتی به شمار می رود.

مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از ادامه روند معرفی و تقدیر از ورزشکاران شاخص در زمینه های مختلف در این مدیریت خبر داد.

در این نشست که با حضور کارشناسان مدیریت تربیت بدنی دانشگاه برگزار گردید، "مینا موسوی گورابی" به ذکر خاطراتی از روزهای دفاع مقدس و نیز موضوع روند درمان خود پرداخت.

این همکار جانباز شرح داد: در آغاز دوران جانبازی و در روزهایی که خانواده اوبه شدت به دنبال روند درمان فرزندشان بوده اند و به خاطر شرایط جنگی و ویژه شهر اهواز از دریافت خدمات درمانی مناسب در بیمارستان های این شهر نا امید شده بودند، با حضور در شیراز و حمایت  ویژه ای که توسط زنده یاد "شهید دکتر فقیهی" از وی و خانواده اش صورت می گیرد، درمان او آغاز شده و خوشبختانه از نظر سلامتی شرایط بهتری برای او اتفاق می افتد.

"مینا موسوی گورابی" از همکاران جانباز دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشد که در دانشکده توانبخشی این مرکز آموزش عالی پزشکی با عنوان مدیر روابط عمومی مشغول به کار بوده و از سال ها پیش نیز در رشته ورزشی آمادگی جسمانی فعالیت دارد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.