سه‌شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸

به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی همدان

نشست مدیران تربیت بدنی دانشگاه های علوم پزشکی کلان منطقه ۳ کشور برگزار شد

ویدئو کنفرانس مدیران تربیت بدنی منطقه 3

به همت مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی همدان، آخرین نشست مدیران تربیت بدنی دانشگاه های علوم پزشکی کلان منطقه ۳ کشور منطقه غرب به صورت ویدئو کنفرانس تشکیل شد.

به گزارش مفدا همدان، این جلسه به صورت وبینار و با حضور مدیران تربیت بدنی دانشگاه های علوم پزشکی کرمانشاه، ایلام، کردستان و همدان به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان برگزار شذ.

در این نشست هر یک از شرکت کنندگان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد تربیت بدنی دانشگاه های خود به صورت خلاصه پیشنهاداتی را مطرح کردند.

بحث و گفتگو در خصوص برگزار شدن هر چه بهتر مسابقات ورزشی در دانشگاه ها و تهیه، تنظیم و ارائه تقویم ورزشی مجزا از جانب مدیران ادارات ورزش های همگانی و قهرمانی وزارت متبوع از جمله موضوعات مورد بررسی در این نشست به شمار می رفت.

هم چنین در این جلسه پیشنهاد شد تا در صورت امکان و صدور مجوز، نسبت به برگزاری مسابقات در برخی رشته‌های ورزشی که امکان برگزاری آن ها در فضای باز فراهم است همچون دوچرخه سواری، همایش های کوهنوردی، والیبال، فوتسال و ... به صورت منطقه ای و یا کشوری صورت پذیرد.

از دیگر مباحث و مسایل مطرح شده در نشست مدیران تربیت بدنی دانشگاه های علوم پزشکی منطقه غرب کشور ارائه طرحی در جهت ارزیابی مدیران تربیت بدنی وزارت متبوع توسط مدیران مناطق بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.