سه‌شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷

تجلیل ستاد اقامه نماز استان از رئیس و معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یزد

ستاد اقامه نماز

ستاد اقامه نماز استان بر اساس ارزیابی های انجام شده در خصوص توسعه و ترویج فرهنگ نماز، از رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد و معاون فرهنگی و دانشجویی این تجلیل کرد.

به گزارش مفدا یزد، حجت الاسلام موسوی رئیس ستاد اقامه نماز استان در این مراسم که در جلسه هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد برگزار شده بود تصریح کرد: هرساله ارزیابی هایی در خصوص ترویج و توسعه فرهنگ نماز در کشور و استان انجام می شود؛ با فرض اینکه عدم انجام اینگونه ارزیابی ها در رابطه با نماز، ذات دینی یزدی ها در رابطه با فرهنگ توسعه و ترویج اقامه نماز پرواضح و مبرهن است.

وی افزود: هزینه در عرصه توسعه فرهنگ نماز سرمایه گذاری محسوب می شود، چرا که نماز موجبات کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه می شود. نتایج بررسی ها نشان داده است؛ انس بیشتر با معنویات، دعا و نماز در تسریع و بهبود بیماریها نقش مهمی دارد.

موسوی خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد به عنوان یکی از دستگاههای برتر استان در سال ۹۸ در حوزه توسعه و ترویج فرهنگ نماز شناخته شده است.

وی افزود: ستاد اقامه نماز استان بر اساس ارزیابی های انجام شده، در خصوص توسعه و ترویج فرهنگ نماز، از دکتر محمدرضا میرجلیلی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد به عنوان رئیس ستاد اقامه نماز دانشگاه و دکتر علی دهقانی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه به عنوان دبیر ستاد اقامه نماز دانشگاه و مسئولان این دستگاه برتر استان قدردانی می کند.

حجت الاسلام اسماعیل امامی مسئول دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه در این مراسم اظهارداشت: همت ویژه مسئولان در عرصه نماز باعث می شود کاروانی را با خود به همراه داشته باشد.

دکتر علی دهقانی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ضمن تشکر ویژه از همکاری ستاد اقامه نماز استان با معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه و دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در انجام اینگونه فعالیت ها تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی یزد از نظر فرهنگ توسعه اقامه نماز، تعداد نمازخانه و غیره در رتبه اول قراردارد.

وی اظهارامیدواری کرد: با تعامل دوسویه نهادهای مذکور بیش از پیش در این عرصه بدرخشیم و با برکت نماز مشهور شویم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.